Zurich Sigorta Hasar Dosya Sorgulama | Trafik Cezası Sorgulama | Araç Plaka

Zurich Sigorta Hasar Dosya Sorgulama

Zurich Sigorta Hasar Dosya Sorgulama

Zurich Sigorta Grubu, hem yerel hem de kürsel pazarlardaki müşterileri için geniş ürün porftöyü ile birlikte hizmet sağlamakta olan sektöründe ileri gelen sigorta şirketlerinden biri olup, 170’de fazla ülkede toplamda 55.000’i aşkın çalışanı ile gerek hayat dışı gerek ise hayat sigortası kapsamında birbirinden farklı ürün ve hizmet çeşitleri sunar. Zurich Sigorta ile iş yapmakta olan bireyler, küçük iş yerleri, orta büyüklükteki iş yerleri, büyük ölçekli işletmeler ve çok uluslu bir yapıya sahip olan işletmeler yer alır. 1872 yılında kurulmuş olan Zurich Sigorta Grubu Limited Holding Şirketi’nin genel merkezi de İsviçre’nin Zürih şehrinde yer alır. Bugün ise sizlere Zurich Sigorta ürünlerinden ve Zurich Sigorta Hasar Dosya Sorgulama işlemlerinden bahsedeceğiz.

Zurich Sigorta Ürünleri

Zurich Sigorta hem bireysel hem de ticari olmak üzere müşterilerine iki farklı yapıda sigorta ürünleri sunmuştur. Bireysel ürün yelpazesine baktığımı zaman, acil sağlık sigortası, benim ailem sigortası, benim evim sigortası,  benim arabam sigortası, sağlık olsun sigortası, konut eşya sigortası, yat paket sigortası, trafik sigortası, seyahat sağlık sigortası, kapkaç sigortası, devlet destekli tarım sigortası, kredi kartım güvende sigortası, DASK zorunlu deprem sigortası ve benim motosikletim sigortası gibi ürünlerin sunulmuş olduğunu görürüz. Bununla birlikte ticari ürün yelpazesine bakıldığı zaman, akaryakıt istasyonu sigortası, otel paket sigortası, yangın sigortası, POS sigortası, doğalgaz paket sigortası, iş yerim güvende sigortası, benim iş yerim sigortası, benim arabam sigortası, tıp mensupları mesleki sorumluluk sigortası, nakliyat sigortaları, mühendislik sigortaları, özel güvenlik mali sorumluluk sigortası, kuyumcu paket sigortası, yönetici sorumluluk sigortası, leasing sigortaları, Küçük ve Orta Büyüklükteki İşletmeler için Sigorta Paketi ve Sorumluluk Sigortası, Kaza sigortaları ve eczane paket sigortası gibi ürünlerin olduğunu görmüş oluruz. Dilerseniz bu ürünlerin tüm detaylarına, teminatlarına, kapsamlarına ve bu ürünlere başvurmak için gereken belgelere resmi internet sitesi üzerinden ya da Çağrı Merkezini kullanarak ulaşmanız mümkündür.

Hasar Anında Yapılması Gerekenler

Hasar meydana geldiği sırada en kısa süre içinde Zurich Sigorta ile irtibata geçmeniz gerekir. Tüm hasar ihbarları 0850 250 75 00 numarası üzerinden 7 gün 24 saat boyunca yapılabilir. Hasar ihbarı sırasında aşağıda yer alan bilgiler sizden talep edilecektir.

  • Poliçe ve acente numarası
  • Sigortalı kişinin ismi, soy ismi ve ticari unvanı
  • Tahmini hasar miktarı
  • Hasar tarihi
  • Hasarın mahiyeti
  • Ekspertiz yapılacak olan yerin açık adresi ve telefon numarası

Ayrıca hasar sırasında acil yardıma ihtiyaç duyan kişilerin bunu telefon konuşması sırasında mutlak surette müşteri temsilcisine bildirmesi gerekir. Bildirimin yapıldığı andan itibaren sizlere yardımcı olunabilmesi için gereken her şey en kısa süre içinde yapılacaktır.  Hasar ihbarı yapıldığı zaman sizlere verilecek olan hasar dosya numarasının mutlak surette not edilmesi gerekir. Zira hasar ile ilgili olarak yapılacak olan tüm yazışma ve görüşmelerde bu dosya numarasına ihtiyacınız olacaktır. Hasar ile ilgili olan tüm süreç boyunca bu dosya numarasını bilmeniz ve tarafınızdan talep edilecek olan hasar ile ilgili olan tüm evrakları en kısa süre içinde Zurich Sigorta şirketine ileterek işlemlerinizi hızlandırabilir ve süreci kolaylaştırabilir. Dilerseniz aklınızı kurcalayan noktalarda sorular sorabilmek, hasar dosya numaranızı öğrenmek ya da dosya durumunuzu öğrenmek için Zurich Sigorta Konuşa Konuşa Sigortacılık Hattı numarası olan 0850 250 75 00 numarasını arayabilirsiniz.

Zurich Sigorta Hasar Dosya Görüntüleme ve Sorgulama

Zurich Sigorta Hasar Dosya Sorgulama işlemlerini gerçekleştirmek isteyen kişilerin ilk olarak aşağıda yer alan linke tıklaması gerekir. Bu linke tıkladıktan sonra karşınıza şöyle bir sayfa gelecektir.

Zurich Sigorta Hasar Dosya Sorgulama işlemlerini gerçekleştirmek için tek ihtiyacınız olan şey hasar dosya numarası olacaktır. Bu bilgiyi girdikten sonra güvenlik kodunu da kendisi için ayrılmış olan kutucuğa girebilir ve “Gönder” butonuna basarak hasar dosyasının ne durumda olduğunu tüm detayları ile birlikte anında öğrenebilirsiniz.

Zurich Sigorta Hasar Dosya Sorgulama İçin TIKLAYINIZ!

Etiketler: , , , ,

Yorum Yaz