Ücretsiz Araç Hasar Kaydı Sorgulama | Trafik Cezası Sorgulama | Araç Plaka

Ücretsiz Araç Hasar Kaydı Sorgulama

Ücretsiz Araç Hasar Kaydı Sorgulama

İkinci el araçlar yani otomobil, motor ya da farklı bir ulaşım aracı almadan önce biraz ön araştırma yapmak sizleri büyük hatalardan kurtarabilir. Çünkü almak istediğiniz aracın başta hasar bilgilerini, var ise pert kaydını, karıştığı kazaların maddi olarak miktarını öğrenmek önemlidir. Çünkü ikinci el araç piyasasının kızıştığı son yıllarda bu durumu satıcılar kendi lehlerine sonuçlandırmak amacıyla gizleyebilir ya da farklı sebepler ortaya sunarak alıcıyı kandırabilirler. Bu gibi durumlara maruz kalmamak için ücretsiz araç hasar kaydı sorgulama işlemi yapmanız sizi olası bir sıkıntıdan kurtaracaktır. Özellikle geliştirilen yeni sistemler ile internetten hemen hemen tüm alanlarda sorgulama yapılabiliyor. Ücretsiz araç sorgulamaları hizmeti için ise Tramer en uygun olan sistemlerin başında gelmektedir. Bizlerde sizlere Tramer uygulaması üzerinden ücretsiz olarak araç hasar kaydı sorgulamasının nasıl yapılacağını anlatmaya çalışacağız. Bu amaçla aşağıda verilen yazımızdan direktifler alarak siz de kolaylıkla ücretsiz araç hasar kaydı sorgulama işlemi yapabilirsiniz.

Ücretsiz Araç Hasar Kaydı Sorgulama İşlemleri

Ücretsiz araç hasar kaydı sorgulama işlemi online internet sitesinden en çok sorgulama yapılan alanlardan biridir. Çünkü aracın değerini belirleyen en önemli etken hasarı olup olmadığı ya da hasar varsa ne kadarlık bir hasarı olduğunu öğrenmektir. Bu amaçla 2. el oto satıcıları bazen bu durumu gizleme yoluna gitmektedirler. Bunun için hasar kaydı sorgulaması işlemi ile bu gibi durumlardan önceden haberdar olmanız sağlanır.

Tramer online internet sitesinden plaka bilgisi ile ücretsiz olarak araç hasar kaydı sorgulama işlemi yapabilirsiniz. Bunun için ilk olarak aşağıda verilen bağlantı butonuna basarak siteye giriş yapmanız gerekmektedir. Siteye giriş yaptıktan sonra karşınıza aşağıdaki ekran gelecektir. 3 farklı sorgulama tipi ile sorgulama yapabilirsiniz.

Bu sorgulama çeşitlerinden ilki plaka ve sigortalı T.C. kimlik no ile hasar kaydı sorgulamadır. Bunun için sırasıyla araç plakası, sigortalı T.C. kimlik numarası ve güvenlik kodu girilir. Ardından ‘ara’ butonuna tıklayarak ücretsiz araç hasar kaydı sorgulama işlemini tamamlamış olacaksınız.

Ücretsiz Araç Hasar Kaydı Sorgulama 2

Plaka ve sigortalı vergi kimlik no ile ücretsiz araç hasar kaydı sorgulaması yapmak için ise; araç plakasını, sigortalı vergi kimlik numarasını ve güvenlik kodu oklarla belirtilmiş alana girilmelidir. Ardından ‘ara’ butonuna tıklanarak ücretsiz araç hasar kaydı sorgulama işlemini bitirmiş olacaksınız.

Ücretsiz Araç Hasar Kaydı Sorgulama 3

Son sorgulama tipi ise plaka ve sürücü T.C. kimlik nodur; bu amaçla sırasıyla araç plakasını, sürücünün T.C. kimlik numarası ve sayfada bulunan güvenlik kodu girilir. Ardından ‘ara’ butonuna tıklanarak sorgulama işlemini bitirmiş olursunuz.

Bu 3 farklı seçenek ile ücretsiz araç hasar kaydı sorgulama işlemi yaparak almak istediğini aracın sadece plaka bilgileri üzerinden sorgulama imkanı ile araca ait hasarları ve bu hasarların miktarlarından haberdar olursunuz. Satın alma aşamasında da daha doğru karar verme fırsatı bulursunuz.

Ücretsiz Araç Hasar Kaydı Sorgulama İşlemi Yapmak İçin TIKLAYINIZ!

Etiketler: , , , ,

Yorum Yaz