Tramer Yeni Uygulama | Trafik Cezası Sorgulama | Araç Plaka

Tramer Yeni Uygulama

Tramer Yeni Uygulama

Sigorta Bilgi ve Gözetim Merkezi’nin araç ile ilgili konularda hizmet veren uygulaması olan Tramer, kişilere araç sorgulamalarında kolaylıklar sunmaktadır. Tramer uygulaması, hem internetten kullanımı hem de internet kullanmayan kişiler için telefondan SMS yoluyla kullanımı ile kullanışlı bir platform olma özelliği taşımaktadır. Hasar kaydı sorgulamaları, poliçe bilgisi, mağdur bilgisi sorgulamaları, değişen parça bilgisi sorgulamaları gibi birçok sorgulama çeşidi ile kişilere imkan sunmaktadır. Özellikle 2. el araçların revaçta olduğu bugünlerde, oto pazarlarında çeşitli yöntemlerle araçları daha yüksek fiyatlara elden çıkarmaya çalışan satıcılar bulunmaktadır. Bu durum araç almak isteyen kişilerin de güvenini sarsmaktadır. Düşünün ki, bir araç almak istiyorsunuz, oto pazarına gittiğinizde aracı beğeniyorsunuz, satıcının verdiği bilgilere de inanıp yüksek bir fiyattan alıyorsunuz. Sonrasında ruhsat devir işlemleri sırasında ruhsata işlenmemiş kaza kaydı, değişen parçalar ya da alınmış cezaların da farkında olmadan aracın devrini üzerinize aldığınızda işler üstesinden gelinemeyecek hale geliyor. Zaten aracınızın ilk muayenesinde hasar tespiti ve değişen parça tespiti yapılıyor. Ardından ilk çevirmede aracın şasi numarasından da tüm ceza, borç ve mağdur bilgisine erişilebiliyor. Ve maalesef bu durumda araca verdiğiniz fiyat üzerinden zarara uğramış oluyorsunuz. Aynı zamanda da bu duruma itiraz edecek hakkı da bulamıyorsunuz. İşte tüm bu durumlara iş işten geçtikten sonra maruz kalmamak adına Tramerin araç sorgulamaları uygulamalarından yararlanmalısınız.

Tramerde araç sorgulamaları yapmak istediğinizde sadece aracın plakasının bilinmesi yeterlidir. Bu durumda da sadece göz atma amaçlı gözünüze kestirdiğiniz araçların da plakalarını alarak, sonrasında Tramer araç sorgulaması yaparak öğrenmek istediğiniz her şeyi sorgulamalar ile öğrenebilirsiniz.

Tramer araç sorgulamaları ile bireylere hizmet vermekte ve her geçen gün sorgulama portföyünü geliştirerek daha fazla kullanılabilir hale gelmektedir. Tramer üzerinden araç detay sorgulaması yapan kişilere güzel bir haber daha. Tramer yeni uygulama ile artık araç detay sorgulaması yaptığınızda aracın kilometre bilgisi de telefonlarınıza SMS olarak ulaşacaktır.

Tramer Yeni Uygulama Nedir?

Tramer yeni uygulama ile artık araç detay sorgulama yaptığınızda aracın kilometre bilgisi de öğrenilebilmektedir. Tramer yeni uygulama sayesinde son günlerde popüler bir hileli yöntem olan kilometre düşürme olayının da önüne geçilmiş olunur.

tramer yeni uygulama

Tramer yeni uygulama ile işlem yapmak için büyük harfler ile ‘DETAY’ yazılı ardından bir boşluk bırakılır ve aracın plakası yazılır. Daha sonra mesaj ‘5664’e gönderilir. Dakikalar içinde mesaj yoluyla geri bildirim yapılacaktır. Bu araç detay bilgisi sorgulama işlemi ile muayene anında kaydedilen kilometre bilgisi ve son iki muayene tarihi de öğrenilebilmektedir. Dikkat edilmesi gereken husus ise; kilometre ile ilgili mesaj detay mesajı size iletildikten sonra ikinci mesaj olarak gelecektir. Bu bilgilere Tramer yeni uygulama sayesinde erişebilirsiniz.

SBM Online İnternet Sitesine Giriş Yapmak İçin TIKLAYINIZ!

Tramer Yeni Uygulama Üzerinden İşlem Yapmak İçin TIKLAYINIZ!

Etiketler: , , ,

Yorum Yaz