TRAMER SİGORTA SORGULAMA | Trafik Cezası Sorgulama | Araç Plaka

TRAMER SİGORTA SORGULAMA

TRAMER SİGORTA SORGULAMA

Tramer sigorta sorgulama işlemini internet üzerinden veya cep telefonuyla mesaj şeklinde yapabilirsiniz.

İnternet Üzerinden Tramer Sigorta Sorgulama Nasıl Yapılır?

Tramer sigorta sorgulama işlemini internet üzerinden yapabilmek için yazımızın sonunda bir link bulabilirsiniz. Linke tıkladığınızda karşınıza çıkacak olan sayfada bulunan giriş seçeneklerinden (Plaka ve Sigortalı T.C. Kimlik Numarası ile Sorgulama , Plaka ve Sigortalı Vergi Kimlik Numarası ile Sorgulama ve Plaka ve Sürücü TC Kimlik Numarası ile Sorgulama) size uygun şekilde olan seçenekte bilgilerinizi girebileceğiniz alanlara istenilen bilgileri yazdığınızda işleminizi gerçekleştirmiş olacaksınız. Sorgulama için diğer bir alternatif ise E-Devlet üzerinden yapılmaktadır.

Bu işlem için aşağıdaki linklerden ikinci linke tıklamanız gerekmektedir. Açılan sayfada bulunan “Kimliğimi Şimdi Doğrula” seçeneğine tıkladığınızda T.C. kimlik numaranız ve E-Devlet şifrenizle giriş yapmanız için bir sayfaya yönlendirileceksiniz. E-Devlet şifreniz yoksa E-Devlet şifrenizi merkez PTT şubelerinden 2 TL karşılığında alabilirsiniz. T.C. kimlik umaranızı ve E-Devlet şifrenizi girdiğinizde işlemi gerçekleştirebilmek için aracınızın plakasını yazmanız gerekmektedir. Yazdığınız zaman işleminiz gerçekleşmiş olacaktır.

Şifresiz Tramer Sigorta Sorgulama İşlemi İçin TIKLAYINIZ!

E-Devlet Üzerinden Tramer Sigorta Sorgulama İşlemi İçin TIKLAYINIZ!

Kısa Mesaj Yoluyla Sorgulama Nasıl Yapılır?

Turkcell, Avea ve Vodafone operatörleriyle anlaşmalı olarak yürütülen “OTOKONTROL5664” uygulamasıyla araç kaskonuzu sorgulayabilirsiniz. 5664 SMS sorgulama hizmeti ücretlidir. Kasko sorgulama işlemi için gereken ücret 5.00 TL’dir. Trafik ya da kasko sigortanızın yürürlükte olup olmadığını bu hizmet sayesinde öğrenebilirsiniz. Aynı zamanda sigortanızın ne zaman sona ereceğini ve trafik sigortanıza uygulanmış hasarsızlık indirim oranını sorgulamak için: TRAFIK ya da KASKO yazın, boşluk bırakın, plakayı yazın, Turkcell, Avea ve Vodafone operatörlerinden 5664’e gönderin. Araca ait sigorta bilgileriniz anında kısa mesaj mesaj olarak telefonunuza gelsin.

Etiketler: , , , ,

Yorum Yaz