Tramer Şase No İle Araç Sorgulama | Trafik Cezası Sorgulama | Araç Plaka

Tramer Şase No İle Araç Sorgulama

Tramer Şase No İle Araç Sorgulama

Trafik Sigortaları ve Bilgi Merkezi kısaltması ile Tramer’in uygulamalarından biri de, şase numaranız ile araç sorgulamanızdır. Kısa mesaj yoluyla araç sorgulama yapabilmenizin yanında bunu şase numaranız ile de gerçekleştirebilirsiniz.

Tramer Şase No İle Araç Sorgulama Nasıl Yapılır?

Tramer uygulamalarından kısa mesaj uygulaması diğer adıyla OTOKONTROL5664 ile bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Yazımızın sonunda size tramer şase no ile araç sorgulama yapacağınız kısa mesaj kodlarını bulabilirsiniz. Bu uygulama ücretli olup; Turkcell, Avea ve Vodafone operatörleri için ortaktır. Ve 5.00 TL’dir. Şase numaranız ile Hasar, Araç Detay, Parça Detay, Tutanak, Trafik, Kasko, Mağdur ve Hayat işlemlerini sorgulamanız mümkündür. Ve ücret bütün işlemler için ortak olup 5.00 TL’dir.

Yukarıdaki işlemleri şase numaranız ile sorgulayabilmek için sorgulamak istediğiniz işlemin adını yazdıktan sonra S yazıp aracınızın şase numaranızı yazmanız gerekmektedir. Yazdıktan sonra kısa mesajınızı 5664 adresine gönderdiğinizde işleminizi gerçekleştirmiş olacaksınız. Bilgileriniz en kısa sürede size kısa mesaj olarak gelecektir.

Etiketler: , , , ,

Yorum Yaz