Tramer Raporu | Trafik Cezası Sorgulama | Araç Plaka

Tramer Raporu

Tramer Raporu

Tramer, açılımı “Trafik Sigortaları Bilgi ve Gözetim Merkezi” olan kurumun kısaltmasıdır. Bu kurumdan araç sahipleri telefondan SMS yolu ile veya internet üzerinden yararlanabilir. Çok eski ve ayakta kalabilen bir kuruluştur. Günümüzde oldukça kullanışlı bir kuruluştur ve sürücülerin kendi kendilerine kolaylıkla cep telefonlarından veya internet üzerinden halledebileceği işlemleri uygulamaya getirmiştir. Tramer ile araç sorgulama işlemleri, kaza tespit tutanağı, kasko poliçe sorgulama vb. işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

Tramer mobil uygulama yani cep telefonu üzerinden sorgulama işleminin ismi OTOKONTROL5664’tür. Bu uygulama sayesinde; araç detay, parça detay, hasar, kasko, hayat, mağdur, trafik ve tutanak işlemlerini öğrenebilirsiniz. Uygulama ücretlidir. Her işlem için 5.00 TL’dir. Ve Turkcell, Avea ve Vodafone operatörleri için ortaktır. Gerçekleştirmek istediğiniz işlemin ismini yazıp 5664’e kısa mesaj olarak gönderdiğinizde işleminiz gerçekleşmiş olacaktır. Cevabınız dakikalar içinde telefonunuza kısa mesaj olarak gelecektir.

Tramer Raporu Nasıl Alınır?

Yukarıda bahsettiğimiz gibi tramer araç hakkında her konuda bilgi veren bir uygulamadır. Örneğin bir araç almak istediniz ister yeni araç olsun ister ikinci el araç olsun tramer raporuna bakarak araç hakkında geçmiş bütün bilgilere ulaşabilirsiniz. Aracınızı ona göre alırsınız. Aşağıda vermiş olduğumuz linke tıklayarak ve açılan sayfada sizden istenilen bilgileri girerek tramer raporuna ulaşabilirsiniz.

Tramer Raporu İşlemi İçin TIKLAYINIZ!

Etiketler: , , , ,

Yorum Yaz