Tramer Rapor Sonucu | Trafik Cezası Sorgulama | Araç Plaka

Tramer Rapor Sonucu

Tramer Rapor Sonucu

Günümüzde herkes kendine ait bir aracının olmasını istemektedir. Bu nedenle ya gidip sıfır ya da ikinci el araç satın alınmaktadır. Özellikle ikinci el alacağımız araçlar için detaylı araştırmalar yapmamız gerekmektedir. Bunlardan bir tanesi de aracın hasar durumudur, bir araç için kaza yapıp yapılmadığını öğrenmek için tramer kaydı yapılmaktadır. Bu kayıtla birlikte gerekli işlemleri yaparak tramer rapor sonucuna detaylı olarak ulaşmış olacaksınız ve araç hakkında elinizde doğru bilgilerle hareket edeceksiniz. Bu nedenle bizlerde sizlere bu yazımızda bu rapor sonucu ve sonuca ulaşmanız hakkında ayrıntılı bilgiler verdik .

Tramer Rapor Sonucuna Nasıl Ulaşılmaktadır ?

Tramer raporu ile birlikte aracın hasar durumunu, ne kadarlık bir hasar aldığını, bu hasarı ne zaman aldığına dair en ufak bilgileri bile öğrenmektesiniz. Bu raporun sonucuna iki şekilde ulaşabilirsiniz, bunlardan birisi SMS bir diğeri ise internet adresi üzerinden yapılmaktadır.

SMS ile rapor sonucuna ulaşmak için yapılması gereken tek şey araç plakasını SMS servisi 5664’e göndererek belirli ücret karşılığında raporun ayrıntılı bilgilerine kısa bir süre içerisinde telefonunuzdan ulaşabilirsiniz.

İnternet ortamından yapılan tramer rapor sonucu içinse ilk olarak sayfaya ulaşmak için yazımızın sonunda sizlerle paylaştığımız bağlantı adresine tıklamanız yeterli olacaktır. Açılacak olan ekranda 3 seçenek olarak size tercih sunulmaktadır; plaka ve sigortalı T.C kimlik numaranızla, plaka ve sigortalı vergi kimlik numaranızla, plaka ve sürücü T.C kimlik numarası şeklindedir. Bunlardan size uygun olanı seçerek istenen bilgileri yazdıktan sonra resimdeki karakterleri de gerekli kutucuğun içerisine doğru bir şekilde yazarak ‘ara’ yazılı kareye tıklamanız gerekmektedir. Böylelikle tramer rapor sonucunun ayrıntılarına ulaşmış olacaksınız.

15

Tramer Rapor Sonucu Öğrenmek İçin TIKLAYINIZ !

Etiketler: , , , , , ,

Yorum Yaz