TRAMER POLİÇE SORGULAMA | Trafik Cezası Sorgulama | Araç Plaka

TRAMER POLİÇE SORGULAMA

TRAMER POLİÇE SORGULAMA

Trafik Sigortası ve Bilgi Merkezi’nin kısaltılmış adı olan Tramer uygulamaları arasından bir diğeri de internet üzerinden tramer poliçe sorgulama işlemidir. Yazımızın sonunda bu işlemi gerçekleştirebileceğiniz resmi bir sitenin linkini bulabilirsiniz. Bu işlemi gerçekleştirmek tamamen ücretsiz olduğu gibi gerçekleştirmesi kısa ve oldukça kolaydır. İşlemi gerçekleştirmenize yardımcı olacak bilgiler aşağıda bulunmaktadır.

Tramer Poliçe Sorgulama İşlemi Nasıl Yapılır?

Tramer poliçeSİ sorgulama işlemini internet üzerinden gerçekleştirebilmek için öncelikle yazımızın sonunda bulunan linke tıklamanız gerekmektedir. Daha sonra açılan sayfada bulunan “Plaka ve T.C. Kimlik No ile Sorgula”, “Plaka ve Vergi Kimlik No ile Sorgula” ve “Sigorta Bilgileri ile Sorgula” seçeneklerinden size uygun olanı seçtiğinizde girmeniz gereken bilgiler ile birlikte resimde bulunan güvenlik kodunuzu da kod için ayrılan bölüme yazdığınızda internet üzerinden poliçe sorgulama işleminizi gerçekleştirmiş olacaksınız.

Tramer Poliçe Sorgulama İşlemini Gerçekleştirmek İçin TIKLAYINIZ!

E-Devlet Tramer Poliçe Sorgulama Nasıl Yapılır?

Bu işlem için yazının sonunda size verilen linke tıklayınız. Açılacak sayfada kimlik doğrulamanızı gerçekleştirdikten sonra T.C. kimlik numaranızı ve E-devlet şifrenizi giriniz. Ancak bir E-Devlet şifreniz yoksa herhangi bir PTT şubesine gidip şifre almak durumundasınız.

E-Devlet Tramer PoliçeSİ Sorgulama İçin TIKLAYINIZ!

Etiketler: , , ,

Yorum Yaz