TRAMER PERT KAYDI SORGULAMA | Trafik Cezası Sorgulama | Araç Plaka

TRAMER PERT KAYDI SORGULAMA

TRAMER PERT KAYDI SORGULAMA

Tramer, açılımı ile Trafik Sigortaları ve Bilgi Merkezi’nin bu konuda size yardımcı olabileceği iki alternatif pert kaydı sorgulama işlemi vardır.

Tramer Pert Kaydı Sorgulama İşlemi Nasıl Yapılır?

Tramer pert kaydı sorgulama işlemini hem cep telefonunuz üzerinden mobil olarak gerçekleştirebilir; hem de Tramer’in resmi internet sitesi üzerinden de gerçekleştirebilirsiniz. Cep telefonunuzdan pert kaydı sorgulama işlemi için kısa mesaj bölümünden aracınızın şasi numarasını yazıp boşluk bırakıp motor numarasını yazdıktan sonra 5664’e göndererek işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Pert kaydı sorgulama işlemini internet üzerinden gerçekleştirebileceğiniz resmi bir sitenin linkini yazımızın sonunda bulabilirsiniz. Size verdiğimiz linke tıkladığınızda açılacak resmi sayfada bulunan sorgulama seçeneklerinden (Plaka ve Sigortalı T.C. Kimlik No ile Sorgulama, Plaka ve Sigortalı Vergi Kimlik No ile Sorgulama, Plaka ve Sürücü T.C. Kimlik No ile Sorgulama) size uygun olanı seçip istenen bilgileri yazdıktan sonra aşağıda bulunan güvenlik kodunu da yazdığınızda işleminizi gerçekleştirmiş olacaksınız.

Tramer Pert Kaydı Sorgulama İşlemi İçin TIKLAYINIZ!

Etiketler: , , , ,

Yorum Yaz