TRAMER NO ÖĞRENME | Trafik Cezası Sorgulama | Araç Plaka

TRAMER NO ÖĞRENME

TRAMER NO ÖĞRENME

Aracınız ile her gün trafiğe çıkıyor ve her trafiğe çıktığınız zaman olası bir trafik kazası ile karşılaşma ihtimaliniz olabiliyor. Bu durumda meydana gelecek olan maddi hasarları kasko şirketi ile karşılayabilirsiniz. Kasko şirketinin imkanlarından yararlanmak istiyorsanız kaza tespit tutanağı tutmanız gerekmektedir. Sizde kaza tespit tutanağı tutmuş ve tramer no öğrenmek istiyorsanız bu alandan yararlanabilirsiniz. Sizde tramer numarası öğrenme uygulamasından yararlanmak istiyorsanız aşağıda yer alan adımları izlemeniz yeterli olacaktır.

Tramer No Öğrenme Nasıl Yapılır?

Sizde maddi hasarlı bir trafik kazasına karışmış iseniz ve bu hasarın kasko şirketi tarafından karşılanmasını istiyorsanız kaza tespit tutanağı tutmanız gerekmektedir. Sizde kaza tespit tutanağı tutmuş ve tramer numarası öğrenmek istiyorsanız yazının sonunda yer alana linke tıklayınız. Daha sonra ise açılacak olan sayfada ilk olarak aracınızın plakasını girmeniz gerekmektedir. Daha sonra ise TC kimlik numaranızı da ilgili alana girdikten sonra son olarak resimdeki rakamları da ilgili alana girerek sorgulama işlemini yerine getirebilirsiniz.

Tramer No Öğrenme İçin Lütfen TIKLAYINIZ!

E-Devlet Tramer No Öğrenme Nasıl Yapılır?

E-Devlet üzerinden yapacağınız işlem için öncelikle aşağıdaki linke tıklamalısınız. Açılan sayfada kimlik doğrulaması yapmanız istenecektir. Yaptıktan sonra T.C. kimlik numarası ve E-Devlet şifrenizi giriniz ve işleminizi tamamlayınız. E-Devlet şifresini PTT şubelerinden 2 TL ücret karşılığında alabilirsiniz.

E-Devlet Tramer Numarası Öğrenme İçin TIKLAYINIZ!

Etiketler: , , , ,

Yorum Yaz