TRAMER İLETİŞİM | Trafik Cezası Sorgulama | Araç Plaka

TRAMER İLETİŞİM

TRAMER İLETİŞİM

Sizde bir trafik kazasına karışmış olabilir ve bu kazada meydana gelen maddi hasarları kasko şirketi aracılığıyla karşılamak istiyorsanız tramer uygulamasından yararlanabilirsiniz. Tramer uygulaması online olarak yapılmaktadır. Sizde online tramer uygulaması hakkında bilgi sahibi olmak, şikayet ve önerilerinizi dile getirmek istiyorsanız tramer iletişim uygulamasından yararlanabilirsiniz. Tramer iletişim için aşağıda yer alan adımları izlemeniz yeterlidir. Biz sizlere bu sayfada iletişim formu hakkında bilgi vereceğiz.

Tramer İletişim Bilgileri Nelerdir?

Sizde iletişim formu hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız ilk olarak yazının sonunda yer alan linke tıklayınız. Daha sonra ise açılacak olan sayfada sizden istenilen bilgileri eksiksiz olarak girmeniz sonucu sizde iletişim formu ile şikayet ve önerilerinizi yerine getirebilirsiniz. Sizden istenilen bilgiler ise şu şekildedir;

  • İlk olarak konu başlığını girmeniz gerekmektedir.
  • Daha sonraki adımda ise ad, soyad, telefon, e-posta ve kullanıcı adınızı sırası ile girmeniz gerekmektedir.
  • Bundan sonraki adımda ise açıklama kısmına hangi durumlar ilgili şikayet ve öneride bulunacaksanız onu bir alt kısımda dosya eklemek istiyorsanız dosya dosya seç butonuna basarak yüklemenizi yapabilirsiniz.
  • Son olarak resimdeki karakteri girerek iletişim formu hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Tramer İletişim İçin TIKLAYINIZ!

Etiketler: , , ,

Yorum Yaz