TRAMER DOSYA SORGULAMA | Trafik Cezası Sorgulama | Araç Plaka

TRAMER DOSYA SORGULAMA

TRAMER DOSYA SORGULAMA

Tramer, Trafik Sigortası ve Bilgi Sistemi’nin kısaltılmış adıdır. Resmi sitesinde bulunan çeşitli hizmetlerden biri de sorgulama işlemleridir. Yazımızın sonunda bulunan linkten resmi siteye ve aşağıda bulunan işlemlere ulaşabilirsiniz.

Tramer Dosya Sorgulama İşlemleri Nasıl Yapılır?

Tramer dosya sorgulama işlemleri yazımızın sonunda bulunan linkten gerçekleştirebilirsiniz. Linke tıkladığınızda karşınıza çıkacak resmi sayfada bulunan “Hizmetlerimiz”, “Online İşlemler” ve “Raporlar” bölümlerinde bulunan işlemlerden sorgulamak istediğiniz işlemi seçerek işlemi gerçekleştirmeniz için açılacak sayfaya ulaşabilirsiniz. İşlemleri gerçekleştirebilmek için aracınızın bilgileri ve kimlik bilgileriniz yeterlidir. Bu işlemler tamamen ücretsizdir.

Tramer Cepten Dosya Sorgulama İşlemleri

Tramer’in diğer bir uygulaması da kısa mesaj aracılığıyla aracınız hakkında bilgilendirme yapılmasıdır. Bu uygulamaya “OTOKONTROL5664” denmektedir. Turkcell, Avea ve Vodafone operatörlerinde ortak olarak uygulanmaktadır. Bu uygulama ücretlidir. Hasar, araç detay, parça detay, tutanak, kasko, mağdur ve hayat maddelerini sorgulamak istediğiniz işlemin adıyla beraber 5664’e kısa mesaj olarak gönderdiğinizde de sorgulama işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Tramer Dosya Sorgulama İşlemleri İçin TIKLAYINIZ!

Etiketler: , , ,

Yorum Yaz