TRAMER CİHAZ ÇALINMASI | Trafik Cezası Sorgulama | Araç Plaka

TRAMER CİHAZ ÇALINMASI

TRAMER CİHAZ ÇALINMASI

Bir araç sahibi olabilir ve aracınızdan bir şeyin çalınma ihtimali her zaman vardır. Sizde böyle bir durumla karşılaştığınız zaman oluşacak olan maddi zararı kasko şirketleri aracılığıyla karşılayabilirsiniz. Bunun için tramer cihaz çalınması sorgulamasından yararlanabilirsiniz. Tramer cihaz çalınma ile birlikte aracınızın plakasını girerek kasko borcunuzun olup olmadığını öğrenebilirsiniz. Bu bölümde sizlere tramer cihaz çalınma hakkında bilgi vereceğiz.

Tramer Cihaz Çalınması Nasıl Sorgulanır?

Sizde tramer cihaz çalınma hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız ilk olarak yazının sonunda yer alan linke tıklayınız. Daha sonra ise açılacak olan sayfada ilk olarak sorgulama yapmak istediğiniz aracın plakasını ilgili alana girmeniz gerekmektedir. Bundan sonraki adımda ise yine ilgili alanlara TC kimlik numaranızı ve güvenlik kodunu sırası ile girmeniz gerekmektedir. Bu bilgileri girdikten sonra artık sizde tramer üzerinden cihaz çalınması hakkında her türlü bilgiye sahip olabilirsiniz.

Tramer Cihaz Çalınması Sorgulama İçin TIKLAYINIZ!

E-Devlet Tramer Cihaz Çalınması Nasıl Sorgulanır?

E-Devlet üzerinden sorgulama yapmak için E-Devlet şifresi almalısınız. E-Devlet şifresini PTT şubelerinden 2 TL ücret karşılığında alabilirsiniz. Daha sonra yazının sonunda verilen linke tıklayınız. Açılan sayfada kimlik doğrulamasını yapmanız gerekecektir. Doğrulamanızı yaptıktan sonra T.C. kimlik numaranızı ve E-Devlet şifrenizi girmelisiniz. Sisteme giriş yaptıktan sonra işleminizi tamamlayabilirsiniz.

E-Devlet Tramer Cihaz Çalınma Sorgulama İçin TIKLAYINIZ!

Etiketler: , , , ,

Yorum Yaz