Sbn Sigorta Hasar Dosya Sorgulama | Trafik Cezası Sorgulama | Araç Plaka

Sbn Sigorta Hasar Dosya Sorgulama

Sbn Sigorta Hasar Dosya Sorgulama

SBN Sigorta Anonim Şirketi, 1990 yılında Türk Ticaret Bankası Emekli ve Munzam Sandığı Vakfı ile Doğan Holding ortaklığı ile birlikte Ticaret Sigorta Anonim Şirketi adı ile kurulmuştur. Daha sonra 1997 yılının Şubat ayında bu şirkete ait tüm hisseler Türk Ticaret Bankası Anonim Şirketi Emekli ve Munzam Vakfı ve İştiraklerine geçiş yapmıştır. Bugün sizlere SGN Sigorta şirketi tarafından sunulmuş olan ürün ve hizmetlerden bahsedecek ve Sbn Sigorta Hasar Dosya Sorgulama işlemlerinden bahsedeceğiz.

SBN Sigorta Ürün ve Hizmetleri

SBN Sigorta şirketinin çeşitli konularda sunulmuş olan birçok farklı sigorta ürünü bulunuyor. Ev sigortaları kapsamında DASK yani Zorunlu Deprem Sigortası ile birlikte Konut Paket Sigortası; iş yeri sigortaları kapsamında iş yeri paket sigortası; araç sigortaları kapsamında Kasko Paket Sigortası, Zorunlu Koltuk Ferdi Kaza Sigortası ile birlikte Zorunlu Trafik Sigortası; Sağlık sigortası kapsamında seyahat sağlık sigortası; Ferdi Kaza Sigortası; sorumluluk sigortası kapsamında işveren mali sorumluluk sigortası, özel güvenlik mali sorumluluk sigortası, tehlikeli maddeler zorunlu sorumluluk sigortası, asansör kaza mali sorumluluk sigortası, üçüncü şahıslara karşı mali sorumluluk sigortası, tüpgaz zorunlu sorumluluk sigortası, kıyı tesisleri deniz kirliliği zorunlu sorumluluk sigortası ve son olarak tıbbi kötü uygulama ile ilgili olan zorunlu mali sorumluluk sigortası; nakliyat sigortaları kapsamında emtea nakliyat sigortası, tekne sigortası ve kıymet nakliyat sigortası; mühendislik sigortası kapsamında inşaat, montaj ve elektronik cihazlar için tüm riskleri kapsayan bir sigorta, makine kırılma sigortası ve doğalgaz paket sigortası; tarım sigortaları kapsamında, bitkisel ürün, sera, küçükbaş hayvan hayat sigortası, büyükbaş hayvan hayat sigortası, su ürünleri hayat sigortası, kümes hayvanları hayat sigortası ve arı kovanı (arıcılık) sigortası ve son olarak özel ürün sigortaları kapsamında yaşam destek sigortaları sunulmuştur.

SBN Sigorta resmi internet sitesi üzerinden çeşitli hizmetler doğrultusunda dilediğiniz işlemleri gerçekleştirmeniz mümkündür. Örneğin poliçe görüntüleme işlemleri ile SBN Sigorta’da yer alan sigorta poliçelerini görüntüleyebilir, hasar hizmetleri kapsamında herhangi bir hasar anında yapılması gereken ve hasar anında gerekli olan belgeler ile hasar dosyası takibi yapabilirsiniz. Acil yardım hizmetleri detaylarına ulaşabilir ve sağlık sigortası hizmetleri kapsamında Medikal İşlem Merkezi tarafından sunulmuş olan hizmetleri öğrenebilirsiniz.

Sigorta Hasar Durumunda Yapılacaklar

SBN Sigorta ile birlikte herhangi bir hasar durumunda ilk olarak yapılması gereken şey 0 212 444 4 726 numaralı telefonu aramak ve ilgili kişiye poliçe numarası, sigortalının ismi, hasra tarihi, hasar yeri, hasarın oluşma şekli, tahmini hasar miktarı, sigortalı ya da ihbar eden kişinin telefon numarası ile ekspertiz yapılacak yerin bulunduğu yer ve telefon numarası bilgileri verilmelidir. Hasar ihbarı sigortalı kişinin rizikonun gerçekleşmiş olduğunu öğrendiği günden başlamak üzere en geç 5 gün içinde yapması gerekir. Tutanak işlemleri gerçekleştikten sonra araç anlaşmalı SBN Sigorta servislerine yönlendirilecek ve ekspertiz yapıldıktan sonra aracın onarımı en kısa süre içinde en az eskisi kadar iyi bir şekilde yapılacak ve sizden herhangi bir ücret alınmayacaktır.

SBN Sigorta Hasar Dosya Görüntüleme ve Sorgulama

Sbn Sigorta Hasar Dosya Sorgulama işlemlerini gerçekleştirmek isteyen kişilerin yazımızın sonunda yer alan linke tıklaması gerekiyor. Bu bağlantıya tıkladıktan sonra karşınıza şöyle bir ekran gelecektir.

SBN Sigorta hasar dosya görüntüleme ve sorgulama işlemlerini gerçekleştirmek için poliçe numarası ve hasara dosya numarasını bilmeniz gerekir. Bu noktada hasar dosya numarasını bilmeyen kişilerin poliçe görüntüleme sayfasını kullanarak bu bilgiye ulaşması da mümkündür. Bunun için de yazımızın sonunda yer alan ikinci linke tıklamanız gerekecektir.

Poliçe görüntüleme işlemleri için karşınıza yukarıdaki gibi bir ekran gelecektir. Bu noktada poliçe numarası ile birlikte T. C. kimlik numarası ya da vergi numarası girilmesi gerekir. Böylelikle poliçeniz ve ekleri hakkında detaylı bilgilere ulaşabilir ve hasar dosya numarası bilgilerine erişebilirsiniz.

SBN Sigorta Hasar Ödeme

SBN Sigorta hasar ödeme işlemlerini gerçekleştirmek isteyen kişilerin de yazımızın sonunda yer alan son linke tıklaması gerekiyor. Bu noktada karşınıza şöyle bir ekran gelecektir.

Bu işlemleri gerçekleştirmek istiyorsanız hasar dosya numarası ile birlikte T. C. kimlik numarası ya da vergi numarasına ihtiyacınız olacaktır. Eğer hasar dosya numarasını bilmiyorsanız yukarıdaki işlemleri takip ederek bu bilgiye ulaşabilirsiniz.

Hasar Dosyası Görüntüleme İçin TIKLAYINIZ!

Poliçe Görüntüleme İçin TIKLAYINIZ!

Hasar Ödeme Bilgisi Giriş İçin TIKLAYINIZ!

Etiketler: , , , , , ,

Yorum Yaz