Mapfre Genel Sigorta Hasar Dosya Sorgulama | Trafik Cezası Sorgulama | Araç Plaka

Mapfre Genel Sigorta Hasar Dosya Sorgulama

Mapfre Genel Sigorta Hasar Dosya Sorgulama

İnsan hayatındaki değer verdiği şeylerin korunmasını ve kollanmasını ister, çünkü en kritik anda bile engeller çıkabilir ve bu çok kötü sonuçlara yol açabilir. En basitinden, insanın karşına çıkabilecek sorunlardan birisi kazalardır. Kazaların belli bir karakteristiği yoktur, yani hiç olmadık zamanda insanın başına gelebilecek bir durumdur. Sigorta ihtiyacı, böyle durumlar için doğmuştur. Çünkü sadece maddi zararların yükümlülüğü ağır olabiliyor ve bunun bedelini karşılamak isteyen insan para karşılığında teminat alma yoluna girmiştir. Yani siz arabanızı, evinizi, bahçenizi, hayvanlarınızı, dükkanlarınızı, sağlığınızı ve hatta kirpiklerinizi bile sigortalayabilirsiniz. Sigortalandıktan sonra belli bir ücret karşılığında aylık veya yıllık ödeme yaparsınız. Sigorta şirketlerine size göre oluşturulan poliçede; kaza, kayıp ve bunun gibi sebeplerden dolayı neler yapabileceğiniz yazar.

Bunları sağlayan en prestijli ve yabancı destekli sigorta şirketi Mapfre Genel Sigorta’dır. Türkiye’deki şirketin tarihçesine bakacak olursak; 1948 yılında kurulan sigorta şirketi, Türkiye Kredi Bankası Anonim Şirketi ve bazı iş adamlarıyla ortaklaşa olarak Türkiye Genel Sigorta adıyla kurulmuştur. Şirket daha sonra Çukurova Holding kuruluşu altında faaliyet göstermiştir.

Mapfre 2007 yılında Çukurova Holding’in hisselerinin büyük bir kısmını bünyesine katmıştır. Mapfre, İspanya ve aynı zamanda Güney Amerika’da lider sigorta şirketlerinden biridir. Şirket Çukurova Holding’in hisselerinin % 80 kadarlık kısmını almasının ardından, sigorta şirketi 2009 yılında ismini değiştirerek bugüne kadar kullanılan Mapfre Genel Sigorta olarak değiştirmiştir. Mapfre Genel Sigorta, ülke genelinde etkinliği yerli sigortalardan daha fazla olan kuruluştur. Yaklaşık 60 yıllık deneyimlerinden dolayıdır ki aksama olduğunda, kaza rapor hazırlamada yardımcı olan ve en kısa sürede ve eksiz giderme çabası içerisine olan kurumdur. Eğer sizin kendinize ait bir aracınız veya mülkünüz var ise Mapfre Genel Sigorta hasar dosya sorgulamak için, kendisine ait internet sitesi mevcuttur oradan sorgulamanızı yapabilirsiniz .

Mapfre Genel Sigorta Hasar Dosya Sorgulama Nasıl Yapılır?

Sigorta şirketinin internet sitesi bize sigorta inceliklerini, şartları ve geri bildirim olanaklarını sağlar. Böylelikle şirket hem belgeden hem de zamandan kazanç sağlar. Sigorta şirketinin internet sitesi ilk bakışta biraz zor görünür, korkmayın bu terimlere alışık olmayan bir tek siz değilsiniz.

Kaza sonrası Mapfre Genel Sigorta hasar dosya sorgulama yapmak için internet sitesini kullanmanız gerekmektedir. Mapfre Genel Sigorta hasar dosya sorgulama için size vereceğimiz bağlantı sekmesine tıklayınız. Açılacak olan sayfada girmeniz gereken bilgiler; ürün seçimi, prefiks, poliçe teklif numarası, T.C. kimlik numarası, vergi numarası ve pasaport numarasıdır.

1236

Bu bilgiler girildikten sonra Sorgula butonuna tıklayarak Mapfre Genel Sigorta hasar dosya sorgulamanızı tamamlamış olacaksınız.

Mapfre Genel Sigorta Hasar Dosya Sorgulama İçin TIKLAYINIZ!

Etiketler: , , , , ,

Yorum Yaz