Liberty Sigorta Hasar Dosya Sorgulama | Trafik Cezası Sorgulama | Araç Plaka

Liberty Sigorta Hasar Dosya Sorgulama

Liberty Sigorta Hasar Dosya Sorgulama

Liberty Sigorta, İngilizce adıyla ‘Liberty Mutual Insurance Group’ 2006 yılında; Şeker Sigorta A.Ş.’nin hisselerinin çoğunluğunu satın alarak, Eylül 2007 tarihinden itibaren ‘Liberty Sigorta’ ismiyle Türkiye’deki sigortacılık faaliyetlerini başlatmıştır. Liberty Sigorta, temelde müşterinin ihtiyaçlarını karşılamayı amaçlayan; bireysel konut, otomobil, ferdi kaza ve işçi tazminatı sigortalarının yanında ayrıca nakliyat, mühendislik, tarım, işyeri sigortaları, endüstriyel ve ticari riskler, genel sorumluluk, mesleki sorumluluk, yangın ve muhtelif branşlarda çeşitli hizmet yelpazesine sahip bir sigorta şirketidir.

Liberty Sigorta, dünyada 5 kıtada, başlıca 30 ülkede, yaklaşık olarak 900 ofis ve 50.000’den fazla çalışan ile hizmet vermektedir. Türkiye’de ise; 8 bölge müdürlüğü, bir genel müdürlük ile toplamda 9 farklı bölgede faaliyet gösteren ve yurtiçinde 700’den fazla noktada müşterilerine hizmet veren ve bu hizmetleri de profesyonel acenteler vasıtasıyla tüketiciye ulaştıran bir sigorta şirketi olma özelliği ile diğer şirketlerden farkını ortaya koymaktadır. Özellikle konut ve bireysel otomobil sigortalarında eğitim sahibi olan şirket, bunun yanı sıra birçok hayat dışı sigorta konularında dünyanın önde gelen şirketleri sıralamasında 5. konumunu istikrarlı bir şekilde devam ettirmektedir.

Yüzlerce sosyal sorumluluk projelerine destek vermekte, sivil toplum örgütleri ile ortak projeler yürütmektedir. Aynı zamanda gerek bünyesindeki çalışan profili gerek de yönetim kadrosu içerisinde kadınların etkin bir şekilde var olduğu ve bu yönü ile pozitif ayrımcılığa büyük destek verildiği görülmektedir.

Liberty Sigorta tarafından güvence altına alınmış riskiniz ile ilgili hasar oluşması durumunda bir hasar dosyası oluşturulmaktadır. Bu dosya ile ilgili işlemleri Liberty Sigorta’nın sitesini ziyaret ederek sağ üstteki online işlemler butonuna tıklayarak işlemlere başlayabilirsiniz. Daha sonra aşağıda belirtilen adımları takip ederek Liberty Sigorta hasar dosya sorgulama  işlemlerinizi kısa sürede ve rahatlıkla halledebilirsiniz.

Liberty Sigorta Hasar Dosya Sorgulama Nasıl Yapılır?

Hasar meydana geldiği zaman, hasar ihbarında bulunmak ve acil sigorta yardım hizmetlerinden faydalanmak için, 7/24, 0850 222 555 7 numaralı Hasar Hizmet Merkezi müşteri hizmetlerinden Liberty Sigorta’ya ulaşabilirsiniz.

Fakat önceden bir hasar dosyası oluşturmuş iseniz, Liberty Sigorta hasar dosya sorgulama amacıyla online işlemler menüsü altında yer alan ‘hasar ile ilgili hizmetleri’ linki altındaki ‘ hasar dosyası sorgulama’ linkine tıklayarak aşağıdaki işlemlere devam edebilirsiniz.

Liberty Sigorta hasar Sorgulama Adım 1

Ekrana gelen ‘Liberty Sigorta hasar dosya sorgulama’ sayfasında, öncelikle sorgu tipi belirlenir. Dosya numarası ile sorgulama veya poliçe numarası ile sorgulama seçeneklerinden biri ile devam edilir. Dosya numarası ile sorgulama yapmak için, dosya numarası girilir ve güvenlik kodu doğrulanarak ‘ sorgula ‘ butonuna basıldığı zaman Liberty Sigorta hasar dosya sorgulama tamamlanır.

Liberty Sigorta hasar Sorgulama Adım 2

Liberty Sigorta Hasar Dosya Sorgulama İşlemi İçin TIKLAYINIZ!

Etiketler: , , , , , ,

Yorum Yaz