Işık Sigorta Hasar Dosya Sorgulama | Trafik Cezası Sorgulama | Araç Plaka

Işık Sigorta Hasar Dosya Sorgulama

Işık Sigorta Hasar Dosya Sorgulama

Işık Sigorta 1995 yılından beri alanında uzman çalışanları ve sigortacılık piyasasında hatırı sayılır hizmet kalitesinde sigortacılık hizmetleri sunmakta olan bir sigorta şirketidir. 1995 senesinde 200.000 TL ile sermaye ile kurulmuştur. Kuruluşunun ilk gününden itibaren süreklilik sağlamaya gayret göstermiş, daha geniş kitlelere hizmet vermeye gayretiyle çalışmalarına devam etmiş, müşterilerinin her ihtiyacına yönelik fayda sağlama odaklı hizmetini sürdürmüştür. Sigorta sektörünün ülkemizde büyümesine büyük katkılar sağlayan varlığı günümüze kadar ulaşmıştır. Kuruluşu büyük bir sermayeyle olmamasına rağmen zamanla sektördeki yeri sabitleştikçe ve müşterilerindeki profili güven ve yüksek kalite olunca giderek sermayesini arttırabilmiştir. Şirket finansal bakımdan giderek büyümüştür. Öyle ki 2008 senesinde yapılan genel kurul toplantısında  şirketin sermayesi 60.000.000 TL’ye çıkarılmıştır. Ve bunun yanı sıra Bank Asya hisse oranının %67,52’ye çıkması Işık Sigorta’yı giderek güçlendiren başka bir unsur olmuştur.

Işık Sigorta’nın Ülkemizde Gösterdiği Yaygınlık

Işık Sigorta, ülke çapında büyük bir yaygınlık göstererek çok sayıda müşteriye sigorta hizmeti sağlamaktadır. Türkiye çapında 561 acentesi bulunan Işık Sigorta’nın yurt çapında toplam 1302 noktada kalite odaklı sigorta hizmetini müşterilerine sağlamaktadır. Bunlar;

Asya Katılım Bankası Genel Müdürlük ve 264 şube

Türkiye Finans Katılım Bankası Genel Müdürlük ve 241 şube

Albaraka Türk Katılım Bankası Genel Müdürlük ve 137 şube

Anadolubank Genel Müdürlük ve 112 şube

Aktifbank Genel Müdürlüğü şeklindedir.

Bununla birlikte Işık Sigorta bünyesinde, Ankara, İstanbul, Adana, Antalya ve İzmir’de olmak üzere 161 personel çalışmaktadır.

Işık Sigorta, verdiği sigorta hizmetini geleneksel metodlar ile sürdürmemektedir. Çağın gerekliliklerine ayak uydurarak yoluna emin adımlar ile devam eden Işık Sigorta, teknoloji standartlarını yakından takip etmektedir. Işık Sigorta, ulaşılabilirliğini arttırmak için internet sistemlerini genişletip geliştirerek müşterilerinin online poliçe satın alabilmesini sağlamışlardır. Hayat boyu ortaklık ile birliktelik sürdürmek isteyen ışık sigorta, müşterilerinin ihtiyaçlarını dikkate alır.

Işık Sigorta Hangi Sigorta Hizmetlerini Sunmaktadır?

Işık Sigorta, neredeyse tüm branşlarda hizmet sunmaktadır. Kurulduğu günden bu yana her bir müşterisinin ihtiyacına aynı açık yüreklilikle yaklaşan şirket profili, ürün yelpazesinin genişlemesine yol açmıştır. Bu bağlamda Kasko, yangın, trafik, tarım, sağlık, mühendislik, nakliyat, hukuksal koruma, ferdi kaza, oto dışı kaza, sorumluluk ve DASK sigortaları hizmetlerini sunmaktadır.

Işık Sigorta Sağlık Sigortası: Işık Sigorta’nın müşterilerinin sağlıklarını güvence altına almalarına yardımcı olabilmeleri için sunduğu bir hizmettir. Sigorta poliçesini satın alan müşterinin iş hayatında ya da özel hayatında başına gelen hastalık, kaza gibi durumlarda hastane, doktor, muayene ücretlerini, tedavi için doktorun uygun gördüğü ilaçların masraflarını, bir sağlık kurumunda yatar halde ya da ayaktayken hasta olarak aldığı yemek, tedavi, ameliyat, tahlil, röntgen ve doğum masrafları bu poliçeyle karşılanır.

Sağlık Sigortası: Ferdi Sağlık Sigortası ve Grup Sağlık Sigortası. Aynı zamanda Işık Yurt dışı Seyahat Sağlık Sigortası ve Öğrenci Acil Durum Sigortası çeşitleri de vardır.

Işık Sigorta Yeşil Kart Sigortası: Müşterilerin yurt dışında araç kullanırken herhangi bir kaza geçirmesi halinde kendilerini Işık Yeşil Kart Sigortası ile güvence altına almasına yarar.

Işık Sigorta Tarım Sigortası: Tarım sektörü ülkemiz için büyük önem taşıyan bir sektördür ve bu sektör birçok dış etkenden etkilenmektedir. Çok hassas bir  alan olduğu için bu faaliyet alanının bir sigorta güvencesi ile korunması gerekmektedir. Tarım sektörünü, tarım üretimini riske eden dış faktörlere karşı risklerin teminat altına alınmasına odaklı bir çalışma anlayışı güder.

Işık Sigorta Yangın Sigortası: Bu ürün farklı paketlerle genişletilmiştir. Otel Paket Sigortası, Okulumuz Paket Sigortası, Işık Geniş Kapsamlı İş yeri Yangın Sigortası, Eczane Paket Sigortası, Akaryakıt Paket Sigortası, Işık Konut Güvence Sigorta Poliçesi

Işık Sigorta Oto Dışı Kaza Sigortası: Birkaç çeşit halinde sunulan sigorta hizmetidir. Zorunlu Sigortalar, Sorumluluk (Mesuliyet) Sigortaları, Hırsızlık Sigortaları, Ferdi Kaza Sigortaları

Işık Sigorta Nakliyat Sigortaları: Bir yerden başka bir yere taşınırken oluşabilecek risklere karşın kurulmuştur.

Işık Sigorta Mühendislik Sigortaları: Makine Kırılması Sigortası, Montaj Sigortası, İnşaat Sigortası, Elektronik Cihaz Sigortası olarak şekillenmiştir.

Bunlar dışında Işık Sigorta hizmet çeşitleri Trafik Sigortaları, Kasko, Hukuksal Koruma Sigortası olarak devam etmektedir.

Işık Sigorta Hasar Dosya Sorgulama

Işık Sigorta Hasar Dosya Sorgulama işlemlerini gerçekleştirmek isteyen kişilerin öncelikle yazımızın sonunda yer alan bağlantıya tıklayarak Işık Sigorta Hasar Dosya Sorgulama sayfasına gitmesi gerekmektedir. Bu linke tıklayan kişiler açılan sayfanın alt bölümünde yer alan Işık Sigorta Hasar Dosya Sorgulama ekranını görecektir. Işık Sigorta Hasar Dosya Sorgulama ekranı aşağıda yer alan görsel ile aynıdır.

Bu aşamada Işık Sigorta Hasar Dosya Sorgulama işlemini gerçekleştirmek için yapmanız gereken tek şey dosyanıza ait olan poliçe numarası ile birlikte hasar dosya numarasını girerek “Sorgula” butonuna basmaktır.

Işık Sigorta Hasar Dosya Sorgulama işlemlerini gerçekleştirmek için BURAYA TIKLAYINIZ!

Etiketler: , , ,

Yorum Yaz