HGS ULAŞIM NUMARASI | Trafik Cezası Sorgulama | Araç Plaka

HGS ULAŞIM NUMARASI

HGS ULAŞIM NUMARASI

HGS açılımı ile Hızlı Geçiş Sistemi; İzmir-Aydın Otoyolu, İzmir-Çeşme Otoyolu, Boğaz Köprüleri, Avrupa Otoyolu, Anadolu Otoyolu ve Niğde-Mersin-Şanlıurfa otoyollarında kullanılmaktadır.

HGS Ulaşım Numarası Kaçtır?

HGS soru ve görüşlerinizi tartışabileceğiniz resmi HGS ulaşım numarası yazımızın sonunda bulunmaktadır. Ve bu sorunlarınızı internet üzerinden mail olarak gönderebileceğiniz resmi bir e-mail adresini de yine aynı şekilde yazımızın sonunda bulabilirsiniz. HGS ulaşım numarasından ve e-mail adresinin altında daha ayrıntılı bilgi alabilmeniz için resmi bir internet sitesinin linki bulunmaktadır. Bu resmi siteden geçiş ihlalinizi sorgulayabilirsiniz. Daha ayrıntılı bilgiler içinse sayfanın sağ üst köşesinde bulunan “Müşteri Hizmetleri Giriş” seçeneğine tıklayarak, açılan platformda üyeliğiniz bulunuyorsa e-mail adresiniz ve şifreniz ile giriş yapabilirsiniz. Üye değilseniz “Üye Olun” seçeneğine tıklayarak üyelik oluşturabilirsiniz.

Ayrıntılı bilgi alabilmek için diğer bir alternatif ise E-Devlet resmi sayfasıdır. E-Devlet şifreniz ve T.C. kimlik numaranızda beraber giriş yapıp ayrıntılı bilgi alabileceğiniz sitenin linkini yazımızın sonunda bulabilirsiniz. E-Devlet şifreniz yoksa merkez PTT şubelerinden 2 TL karşılığında alabilirsiniz. Linke tıkladığınızda açılan sayfada bulunan T.C. kimlik numaranızı ve E-Devlet şifrenizi girmeniz gereken yerlere bilgilerinizi yazdıktan sonra “Sisteme Şimdi Giriş” yap seçeneğine tıklayıp, işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

HGS Faks Numaraları

  • 0 312 801 04 04
  • 0 312 801 05 05
  • 0 312 801 06 06

HGS Çağrı Merkezi Numarası

  • 444 11 17

HGS Müşteri Hizmetleri E-Mail Adresi

HGS Müşteri Hizmetleri Resmi Site İçin TIKLAYINIZ!

E-Devlet HGS Ayrıntılı Bilgi İçin TIKLAYINIZ!

Etiketler: , , , ,

Yorum Yaz