HGS SORGULAMA | Trafik Cezası Sorgulama | Araç Plaka

HGS SORGULAMA

HGS SORGULAMA

HGS açılımı ile Hızlı Geçiş Sistemi geçiş ihlali cezalarınızı sorgulayabilmeniz için yazımızın sonunda bulunan linke tıklayınız.

HGS Sorgulama İşlemi Nasıl Yapılır?

HGS sorgulama işlemini gerçekleştirebilmek için öncelikle yazımızın sonunda bulunan linke tıklamanız gerekmektedir. Açılan sayfada sağ üst köşede bulunan “Geçiş İhlali Sorgula” ve “Müşteri Hizmetleri Giriş” seçeneklerinden herhangi birinden sorgulama işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için “Müşteri Hizmetleri Giriş” seçeneğine tıklayınız. Üyeliğiniz bulunmuyorsa “Üye olun” seçeneğine tıklayınız. Üyeliğiniz varsa giriş yaptığınız zaman işleminizi gerçekleştirmiş olacaksınız.

E-Devlet üzerinden Hızlı Geçiş Sistemi sorgulama için de aşağıda bir linkimiz bulunmaktadır. Linke tıkladığınızda açılacak sayfada T.C. kimlik numaranız ile birlikte E-Devlet şifreniz ile giriş yapmanız gerekmektedir. E-Devlet şifreniz yoksa merkez PTT şubelerinden 2 TL karşılığında alabilirsiniz. T.C. kimlik numaranız ve E-Devlet şifrenizi girdikten sonra “Sisteme Giriş Yap” seçeneğine tıkladığınızda işleminizi gerçekleştirmiş olacaksınız.

HGS Sorgulama İşlemi İçin TIKLAYINIZ!

E-Devlet Üzerinden HGS Sorgulamak İçin TIKLAYINIZ!

Etiketler: , , ,

Bu yazı için 2 yorum yapıldı:

  1. mustafa elibol dedi ki:

    hgs

  2. servet dedi ki:

    34GR0735 plakalı aracın 05/12/2015 tarihinden itibaren hgs geçişlerini öğrenmek istiyorum mümkünse

Yorum Yaz