HGS ONLİNE CEZA ÖDEME | Trafik Cezası Sorgulama | Araç Plaka

HGS ONLİNE CEZA ÖDEME

HGS ONLİNE CEZA ÖDEME

HGS online ceza ödeme işlemi oldukça kolay bir işlemdir. Bu işlemi gerçekleştirebileceğiniz linkleri ve gerçekleştirmenizde yardımcı olacak bilgileri yazımızda bulabilirsiniz.

HGS Online Ceza Ödeme İşlemi Nasıl Yapılır?

Yazımızın sonunda size verdiğimiz linkten online ceza ödeme işleminizi gerçekleştirebileceğiniz bir siteye ulaşabilirsiniz. Site içi üyeliğiniz bulunmuyorsa; E-Devlet şifrenizle giriş yapmanız mümkündür. Eğer E-Devlet şifreniz yoksa E-Devlet şifrenizi merkez PTT şubelerinden 2 TL karşılığında alabilirsiniz. Yazımızın sonundaki linke tıkladığınızda açılacak olan sayfanın sağ üst bölümünde “Müşteri Hizmetleri Giriş” seçeneğine tıkladığınızda, “E-Devlet Şifresi ile Giriş Yap” seçeneğine tıklayıp açılacak olan sayfada E-Devlet şifreniz ve T.C. kimlik numaranızı girmeniz gereken bir bölüm vardır. Bu bölüme E-Devlet şifreniz ile birlikte T.C. kimlik numaranızı da girdikten sonra “Sisteme Giriş Yap” seçeneğine tıkladığınızda işleminizi gerçekleştirmiş olacaksınız.

HGS online ceza ödeme işlemi yapabileceğiniz bir diğer site de verdiğimiz ikinci linkte mevcuttur. Bu linke tıkladığınızda karşınıza çıkacak sitede yine aynı şekilde sağ üst köşede bulunan “Müşteri Hizmetleri Giriş” seçeneğine tıkladıktan sonra üyeliğiniz bulunuyorsa e-posta adresiniz ve şifreniz ile birlikte aşağıda bulunan güvenlik kodunu girdiğinizde işleminizi gerçekleştirmiş olacaksınız. Eğer üyeliğiniz bulunmuyorsa sol tarafta bulunan “Üye Olun” seçeneğini tıklayarak buradan kolaylıkla üyeliğinizi oluşturabilirsiniz.

HGS Online Ceza Ödeme İşlemini E-Devlet’ten Gerçekleştirmek İçin TIKLAYINIZ!

HGS Online Ceza Ödeme İşlemini Müşteri Girişi İle Gerçekleştirmek İçin TIKLAYINIZ! 

Etiketler: , , ,

Yorum Yaz