HGS MOBİL ÖDEME | Trafik Cezası Sorgulama | Araç Plaka

HGS MOBİL ÖDEME

HGS MOBİL ÖDEME

HGS açılımı ile Hızlı Geçiş Sistemi ödemeleri, mobil ve internet üzerinden olabilecek şekilde herhangi bir şubeye gitmeden de yapılabilmektedir. Ayrıca telefonunuza indirebileceğiniz HGS müşteri hizmetlerine Google Play Store veya App Store’dan ulaşabilirsiniz.

HGS İnternet Üzerinden Ödeme Nasıl Yapılır?

HGS internet üzerinden ödeme işlemi için aşağıda vereceğimiz size uygun linklerden herhangi birinden işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. HGS ödemenizi PTT internet sitesinden yapabilmek için “Plaka No”, “T.C. Kimlik No”, “Vergi No”, “Pasaport No” veya “HGS Ürün No” seçeneklerinden sorgulayabilmeniz mümkündür. Herhangi birini seçip aşağıya bilgiyi girdikten sonra “Sorgula” seçeneğine tıkladığınızda işleminizi gerçekleştirmiş olacaksınız.

HGS Mobil Ödeme Nasıl Yapılır?

HGS mobil ödeme yapabilmek için öncelikle kullandığınız operatörün mobil uygulama sayfasına giriş yapmanız gerekmektedir. HGS mobil ödeme Turkcell ve Vodafone operatörleri için mevcuttur.

Vodafone Operatörü İçin

4848 sesli müşteri menüsünü arayıp HGS yükleme seçeneğini seçmeniz gerekmektedir. Daha sonra HGS sisteminde kayıtlı 10 haneli etiket numaranızı tuşlamanız gerekmektedir. Bu etiket numarasına yüklenecek tutarı da tuşlayarak girdiğinizde HGS mobil ödemeniz gerçekleşmiş olacaktır.

Turkcell Operatörü İçin

Öncelikle yazımızın sonunda vereceğimiz linke tıkladığınızda açılacak sayfada bulunan “Hemen Al” seçeneğine tıklayınız. Açılacak platformda yükleyeceğiniz HGS numaranızı yazınız. Daha sonra yüklenecek tutarı seçiniz. “Devam Etmek İçin Giriş Yapınız” bölümde telefon numaranız ve Turkcell şifrenizi giriniz. Şifreniz yoksa “SIFRE” yazıp 2222’ye göndermeniz yeterlidir. Gelecek mesajda bulunan şifreyi de şifre bölümüne girdiğinizde işleminiz gerçekleşmiş olacaktır.

Turkcell Operatörü İle Ödemek İçin TIKLAYINIZ! 

Online Ödeyebileceğiniz Siteler

Akbank Bankası Üzerinden Ödemek İçin TIKLAYINIZ!

Garanti Bankası Üzerinden Ödemek İçin TIKLAYINIZ!

Yapı Kredi Bankası Üzerinden Ödemek İçin TIKLAYINIZ!

Etiketler: , , , , , , , ,

Yorum Yaz