HGS İletişim | Trafik Cezası Sorgulama | Araç Plaka

HGS İletişim

HGS İletişim

Dijital ortamlardan artık neredeyse her türlü işlemimizi yürütür hale gelmedik mi? Her birimizin elinde son model telefonlar, son model olmasalar bile akıllı telefonlar her birimizin elinde ve onlar sayesinde dünyayı avucumuzun içine sığdırır hale geldik. Tabi telefonların yanında internetin de evlerimizden, tablet ve telefonlarımızdan da erişiyor olmamız da teknolojiden kolayca faydalanmamıza olanak vermektedir. Tabi teknolojiye ilgi duyan ve sevenleri için, severek kullananları için birçok kolaylık sağlamakta iken bazı insanlar hala teknolojinin veli nimetlerinden faydalanmak istememektedirler. İşte bu gibi durumlarda eski fakat hala fayda sağlayan sistemler varlığını devam ettirmektedir. Daha ince HGS sistemi ile ilgili birçok yazı yazmıştık. HGS sistemi sizinde bildiğini gibi 2012 den beri kara yollarının yeni bir uygulaması olarak hizmet vermektedir. Devreye alındığı günden beri de olumlu sonuçlar alınmaktadır. Hatta istatistiklere göre de kara yollarında en çok tercih edilen uygulamalardan biridir. Hal böyle olunca araç sahipleri de bu tür uygulamalara abone olmak ve kullanmak için teşvik olmaktadır. HGS sistemi kara yollarında yani otoyol ve köprülerde nakit para kullanılmaksızın geçişe imkan veren bir sistem olup, tüm geçişler HGS kart ve etiketleri ile sağlanmaktadır. HGS aboneliği tüm PTT şubelerinden yapılmaktadır. Ayrıca HGS kart ve etiketleri ise PTT şubelerinden, tüm anlaşmalı bankalardan, akaryakıt istasyonlarından ve kara yolları merkezlerinden de alınabilmektedir. HGS sistemi kart veya etikete geçiş ücretinin miktarı kadar bakiye yüklenerek kullanılmaktadır. Bu durumda ise bakiye kontrolünü sağlamak önemlidir. Keza HGS kart veya etiketinden yeterli bakiye bulunmadığı durumlarda geçişler kaçak geçiş sayılmaktadır. Tüm kaçak geçiş ise; geçiş ihlali kapsamında cezai işleme tabii tutulmaktadır. Bu cezalar ise miktarı gereği bayağı yüksek ücrette olmaktadır.

HGS sistemi ile ilgili tüm soru, sorgulama, araştırma , bilgi alma, bakiye – şifre işlemleri kolaylıkla yapılabilmektedir. Şimdiki yazımızda sizlere tüm bu soru ve görüşleriniz için HGS iletişim yollarını göstereceğiz.

HGS İletişim Yolları Nelerdir?

İlk olarak yazımızın başında bahsettiğimi gibi; akıllı telefonlar bulunan ve telefonlarına uygulama yükleyen insanların aşina olacağı bir durum da HGS bir cep telefonu uygulaması gibi telefonlara indirilmektedir. Aşağıda vereceğimiz linkten giriş yaparak istediğiniz yerden HGS uygulamasını indirip telefonunuzda anında kullanabilirsiniz.

hgs app

Diğer bir HGS iletişim olanağı ise internet kullanalar için önemlidir. HGS iletişim için online internet sitesi sizlere HGS sistemi ile ilgili tüm soru, sorgu, bilgi ve daha fazlası için yardımcı olmaktadır. Keza HGS ‘nin sitesine giriş işlemi için de bağlantı linkini aşağıda paylaştık. Oradan siteye girerek tüm işlemlerinizi yapabilirsiniz.

hgs

Son olarak da internet  veya telefonlar ile çok arası olmayan kişiler için ise HGS’nin müşteri hizmetleri servisi yardımcı olmaktadır. 7 gün 24 saat aktif hizmet veren HGS müşteri hizmetleri servisi  HGS sistemi ile ilgili tüm soru, sorgulama, araştırma , bilgi alma, bakiye – şifre işlemlerini kolaylıkla yapabilirsiniz. Türkiye’nin her yerinden bu numarayı ücretsiz olarak arayabilirsiniz.

HGS Müşteri Hizmetleri Servisi Numarası:  444 17 88

HGS Uygulamasını Cep Telefonunuza İndirmek İçin TIKLAYINIZ!

HGS Online İnternet Sitesine Giriş Yapmak İçin TIKLAYINIZ!

Etiketler: , , , , ,

Yorum Yaz