HGS HAREKET DÖKÜMÜ | Trafik Cezası Sorgulama | Araç Plaka

HGS HAREKET DÖKÜMÜ

HGS HAREKET DÖKÜMÜ

HGS hareket dökümü alabilmeniz için yazımızın sonunda bulunan linkten yararlanabilirsiniz. Bu işlemi gerçekleştirebileceğiniz bilgiler yazımızda bulunmaktadır.

HGS Hareket Dökümü Nasıl Alınır?

HGS hareket dökümü, ceza sorgulama işlemi gibidir. Yazımızın sonunda bulunan linke tıkladığınızda bu işlemi gerçekleştirebileceğiniz resmi bir siteye yönlendirileceksiniz. Bu sitede sağ üst köşede bulunan “Geçiş İhlali Sorgula” ve “Müşteri Hizmetleri Giriş” seçeneklerinden “Müşteri Hizmetleri Giriş”e tıklayınız. Açılan sayfada üyeliğiniz bulunmuyorsa “Üye olun” seçeneğine tıklayıp üye olunuz. Üye olduktan sonra e-mail adresiniz ve şifreniz ile birlikte aşağıda bulunan güvenlik kodunu da yazmanız gereken yerlere yazınız. Daha sonra “Giriş Yap” seçeneğine tıklayınız. Bu adımları gerçekleştirdiğinizde işleminizi gerçekleştirmiş olacaksınız.

Verilen link üzerindeki sitede üyeliğiniz bulunmuyorsa E-Devlet üzerinden de öğrenebilirsiniz. E-Devlet üzerinden gerçekleştirebileceğiniz bir linki de yazımızın sonunda bulabilirsiniz. Linke tıkladığınızda açılan sayfada istenilen yerlere T.C. kimlik numaranızı ve E-Devlet şifrenizi giriniz. E-Devlet şifreniz yoksa PTT merkez şubelerinden 2 TL karşılığında alabilirsiniz. Şifrenizle beraber T.C. kimlik numaranızı girdiğinizde işleminizi gerçekleştirmiş olacaksınız.

HGS Hareket Sorgulama İşlemi İçin TIKLAYINIZ!

E-Devlet HGS Hareker Sorgulama İşlemi İçin TIKLAYINIZ!

Etiketler: , , , , ,

Yorum Yaz