HGS DOLUM YERLERİ | Trafik Cezası Sorgulama | Araç Plaka

HGS DOLUM YERLERİ

HGS DOLUM YERLERİ

HGS ile artık geçişler oldukça hızlı olmakta ve oluşabilecek bir trafik sıkışmasının önüne geçilmektedir. Peki sizde HGS kart sahibi iseniz ve kartınıza para yüklemek istiyorsanız bu işlemi nereden yapabilirsiniz. HGS dolum yerleri hakkında bilgi sunacağımız bu sayfada sizde HGS dolum yerleri hakkında bilgi sahibi olabilir ve HGS dolum yerlerinden kartınıza para yükleyebilirsiniz.

HGS Dolum Yerleri Neresidir?

HGS kartınıza dolum yapabilmek için ilk olarak HGS kart sahibi olmanız gerekmektedir. HGS kartlarına ise TC kimlik numaranız ve aracınızın ruhsatı ile birlikte anlaşmalı bankalardan ve PTT şubelerinden sahip olabilirsiniz. HGS kartınız var bakiye yüklemek istiyorsanız bunu anlaşmalı marketlerden, PTT şubelerinden, yine anlaşmalı büfe ve benzin istasyonlarından yapabilirsiniz.

Bunun yanında ise sanal ortamdan online olarak yükleme yapabilirsiniz. Sizde online olarak yükleme yapmak için ilk olarak yazının sonunda yer alan linke tıklayınız. Daha sonra ise sisteme üye iseniz e-mail adresinizi ve şifrenizi girerek yükleme işlemini yapabilirsiniz. Sisteme üye değilseniz üye olmadan bakiye yükle butonuna basarak açılacak olan sayfada TC kimlik no, vergi no, HGS kart no gibi işlemlerden birini seçerek yükleme işlemini yerine getirebilirsiniz.

HGS Bakiye Yükleme İçin TIKLAYINIZ!

Etiketler: , , , ,

Yorum Yaz