HGS CEZA | Trafik Cezası Sorgulama | Araç Plaka

HGS CEZA

HGS CEZA

HGS’de bulunan cezanızı ve aracınızla ilgili diğer detayları öğrenebileceğiniz resmi linkleri yazımızın sonunda bulabilirsiniz.

HGS Ceza Öğrenme İşlemi Nasıl Yapılır?

Yazımızın sonunda bulunan ilk linke tıkladığınızda detay bilgileri öğrenebilmeniz için açılan sayfada, sağ üst köşede bulunan “Müşteri Hizmetleri Giriş” seçeneğine tıklayınız. Site içi üyeliğiniz bulunmuyorsa “Üye olun” seçeneğine tıklayınız. Üye olma işlemini gerçekleştirdiğinizde e-mail adresiniz ve şifreniz ile giriş yaptığınızda HGS ceza ve diğer detayları öğrenebileceğiniz işleminizi gerçekleştirmiş olacaksınız.

İkinci bir alternatif ise E-Devlet üzerinden öğrenme işlemidir. Yazımızın sonunda bulunan ikinci linkten bu işlemi gerçekleştirebileceğiniz resmi sayfaya ulaşabilirsiniz. Linke tıkladığınızda karşınıza çıkan sayfada bulunan T.C. kimlik numaranız ve E-Devlet şifreniz istenen bölüme T.C. kimlik numaranızı ve E-Devlet şifrenizi giriniz. E-Devlet şifresine sahip değilseniz merkez PTT şubelerinden 2 TL karşılığında E-Devlet şifresine sahip olabilirsiniz. Şifreniz ve T.C. kimlik numaranızı yazıp “Sisteme Giriş Yap” seçeneğine tıkladığınızda işleminiz gerçekleşmiş olacaktır.

HGS Ceza Öğrenme İşlemi İçin TIKLAYINIZ!

E-Devlet HGS Ceza Öğrenme İşlemi İçin TIKLAYINIZ!

Etiketler: , , , ,

Yorum Yaz