Halk Sigorta Hasar Dosya Sorgulama | Trafik Cezası Sorgulama | Araç Plaka

Halk Sigorta Hasar Dosya Sorgulama

Halk Sigorta Hasar Dosya Sorgulama

Halk Sigorta, 1958 yılında Türkiye Halk Bankası Anonim Şirketi’nin yaptığı öncülükle birlikte, Esnaf ve Sanatkarlar Kefalet Kooperatifi ve elliden fazla esnaf ve sanatkarın katılımıyla kurulmuştur. Halk Sigorta, ülkemizin ilk ve tek kooperatif şirketi olarak kurulmuştur. 1958 yılında kurulumunun ardından 1997 yılında kuruluş sermayesi 50.000 TL ve ödenmiş sermayesi 30.000 TL olan Birlik Sigorta Kooperatifi statüsünden Anonim Şirket’e dönüştürülmüştür. Halk Sigorta’nın kuruluş sermayesi bu tarihte 1 trilyon TL’ye çıkarılmıştır. Ardından Birik Sigorta A. Ş.’nin kaydı sermaye piyasasına alınmıştır ve hayat sigortacılığı da işlerini aynı yıl kurulan Birlik Hayat Sigorta Anonim Şirket’e devredilmiştir. Kısa zamanda gelişmişlik ve yaygınlık gösteren Halk Sigorta, Ankara ve Ege Bölge Müdürlükleri’nin yanı sıra 1999 yılında, aynı zamanda Adana, İstanbul, Antalya ve Elazığ Müdürlükleri de kurmuştur. Bir sene sonra, 2000 senesinde Samsun ve Bursa’da da Bölge Müdürlükleri kurarak ülke genelince bölge temsilcilikleri kurmuştur. Ayrıca 2006 senesinde çalışma ve hizmet anlayışını ISO – 9000 – 2000 Kalite Standartı ile belgelemiştir. Bu tarihten itibaren bünyesinde Kalite Yönetim Sistemi kullanmaya başlamıştır. Vizyon ve misyon olarak kendine kaliteyi hedef alan Halk Sigorta, kalite politikasından ödün vermeyen bir profil izlemektedir.

Halk Sigorta Bilgilendirme Yönetmeliği

Halk Sigorta çeşitli sigorta hizmetleri sunmaktadır. Bunlar;

Can Sigortaları, Finansal Sigortalar, Mal Sigortaları, Kredi Sigortaları, Sorumluluk Sigortaları, Tarım Sigortaları

Bireysel Sigortalar kategorisinde Kasto Sigortası, Mutlu Konut Sigortası, Trafik Sigortası, Ferdi Kaza Sigortası, Eğitim Sigortası, Zorunlu Deprem Sigortası, İşsizlik Sigortası, Emekli Koruma Sigortası, Geniş Kapsamlı Konut Sigortası,

Kurumsal Sigortalar kategorisinde Akaryakıt İstasyonları Paket Sigortası, Kobi Sigortası, Eczane Paket Sigortası, İş yerim Sigortası, Sınai ve Ticari Yangın Sigortası, Ortak Alan Sigortası, Otel ve Tatil Köyü Paket Sigortası, Montaj Sigortası, Makine Kırılması Sigortası, Özel Tekne Paket Sigortası, İnşaat Sigortası, Elektronik Cihaz Sigortası, Emtea Nakliye Sigortası, Kıymet Nakliyat Sigortası, Pos Sigortası, Yurt içi Taşıyıcı Mali Sorumluluk Sigortası, Emniyet Suistimal, Yat Sigortası, Taşınan Para Sigortası, Zorunlu Koltuk Ferdi Kaza Sigortası.

Sorumluluk Sigortaları kategorisinde İşveren Sorumluluk Sigortası, Tıbbi Kötü Niyetli Uygulamalar Sorumluluk Sigortası, Mesleki Sorumluluk Sigortası, Asansör Sorumluluk Sigortası, Üçüncü Şahıslar Mali Sorumluluk Sigortası, Özel Güvenlik Mali Sorumluluk Sigortası, Tehlikeli Maddeler Zorunlu Sorumluluk Sigortası, Tamirhane Sorumluluk Sigortası, Otopark Sorumluluk Sigortası, Ürün Sorumluluk Sigortası, Motorlu Kara Taşıtları İhtiyari Mali Sorumluluk Sigortası, Trafik Mesleki Sorumluluk Sigortası, Zorunlu Taşımacılık Mali Sorumluluk Sigortası, Tüpgaz Zorunlu Sorumluluk Sigortası

Sağlık Sigortaları kapsamında, Halk Sigorta, geniş kapsamlı sağlık sigortası hizmetiyle sağlığınızı tehdit eden risklere karşı bir güvence sunmayı hedefler. Bu arzu ile Hastane Tedavisi Teminatı güvencesi vererek haftanın her günü ve günün tüm saatleri sizi korumayı hedefler. Sağlık Sigortası’ndan yararlanabilmenin bazı şartları vardır. Halk Sigorta’nın resmi web sitesinde şu biçimde açıklanmıştır:

Ve aynı zamanda Halk Sigorta Sağlık Sigortası’nın genel şartlarının açıklandığı dökümanda teminat dışı kalan halleri de açıklamıştır. Bunları da şu şekilde açıklamıştır.

Halk Sigorta Hasar Dosya Sorgulama İşlemi Nasıl Yapılır?

Halk Sigorta Hasar Dosya Sorgulama işlemlerini gerçekleştirmek istiyorsanız, yazımızın sonunda yer alan bağlantıya tıklayabilirsiniz. Linke tıkladığınız takdirde karşınıza aşağıdaki görselde görebileceğiniz bir bölüm gelecektir. Halk Sigorta Hasar Dosya Sorgulama işlemleri için tek yapmanız gereken şey Dosya numarası ile birlikte doğrulama kodunu girmektir. Ardından ise “Sorgula” butonuna basmanız gerekiyor. Böylelikle Halk Sigorta Hasar Dosya Sorgulama işlemlerini başarılı bir şekilde yerine getirmiş olursunuz.

 

Halk Sigorta Hasar Dosya Sorgulama işlemleri için BURAYA TIKLAYINIZ!

 

Etiketler: , , , , ,

Yorum Yaz