Güneş Sigorta Hasar Dosya Sorgulama | Trafik Cezası Sorgulama | Araç Plaka

Güneş Sigorta Hasar Dosya Sorgulama

Güneş Sigorta Hasar Dosya Sorgulama

Güneş Sigorta, sigorta sektöründeki önemli şirketlerden biridir. Gübeş Sigorta acentesi eğitimli personelleri ile 56 yıldır sigortacılık faaliyetlerini sürdürmektedirler. Güneş Sigorta kuruluşunun ana hissedarlarından biri ülkemizin devlet destekli ve en saygın banka kuruluşlarından biri olan Vakıf Bank ve Fransa’nın lider sigorta şirketlerinden biri olan Groupama’dır. Son teknolojiyi kullanarak altyapısını oluşturmuş ve etkili çözümler  ile müşterilerinin beğenisini kazanan Güneş Sigorta, müşteri memnuniyeti üzerine sistemini kurmuştur. Güneş Sigorta, sağlam finansal bütçesi ile tüm sigortacılık alanlarından hizmet vermektedir. Özellikle kasko ve özel sağlık sigortaları ile tercih edilen sigorta şirketlerinin başında gelmektedir. Kasko veya özel sağlık sigortaları ile teminat altına alınan her şey için bir maddi hasar meydana geldiğinde Güneş Sigorta tarafından bu konu ile ilgilenilir. Sigortalı kişinin en kısa zamanda maddi açıdan hasarının giderilmesi için çabalanır.

Kasko sigorta poliçesi ile teminat altına alınmış olan araçlarda, poliçede daha önce belirlenmiş riskler dahilinde bir hasar meydana geldiğinde Güneş Sigorta şirketinin çağrı merkezine en geç beş iş günü içerisinde hasar ihbarında bulunulması gereklidir. Daha sonra Güneş Sigorta tarafından bir eksper ataması yapılır.  Bu eksper konu ile ilgili yakından incelenmesi ve hasar raporu oluşturmak adına görevlidir. Hasar raporu oluşturulduktan sonra eksper tarafından size bir dosya numarası iletişim numarasından gönderiliyor. Size verilen bu dosya numarası ile tüm aramalarda ve takip işlemlerinde kullanılacaktır. Ayrıca hasar dosyanızın takibi ve kontrolü için Güneş Sigorta online internet sitesinden Güneş Sigorta hasar dosya sorgulama işlemi yapabilirsiniz. Bu sorgulama işlemi sayesinde hasar yaşandıktan sonra ve hasarın ihbarı ardından , hasarlarının durumu  ile ilgili gerekli bilgilendirme ve yönlendirmelere bu sorgulama ile ulaşabilirsiniz. Ayrıca hasarların hangi teminatlar kapsamında giderileceğine dair de bilgi sahibi olursunuz. İşte bu yazımızda sizlere Güneş Sigorta hasar dosya sorgulama işlemini nasıl yapacağınızı adım adım anlatmaya çalışacağız.

Güneş Sigorta Hasar Dosya Sorgulama İşlemi Nasıl Yapılır?

Güneş Sigorta güvencesi ile teminat altına aldığınız ürünlerde hasar meydana geldiğinde poliçeniz kapsamında bu hasarın giderilmesi sağlanır. Güneş Sigortanın kasko sigortası yada özel sağlık sigortası kapsamında oluşturulan poliçeler, bir hasar meydana geldiğinde devreye alınır. Tabi ilk önce hasarın ihbarı yapılmalıdır. Bu sayede konu ile ilgili daha yakından ilgilenilir. Kasko sigortası veya özel sağlık sigortası kapsamında meydana gelen hasarlarda sizinle birebir ilgilenilecek Güneş Sigorta anlaşmalı kurum ve kuruluşları öğrenmek için lütfen aşağıda verilen bağlantı linkine tıklayarak siteye giriş yapıp oradan öğrenebilirsiniz.

Hasar ihbarından sonra adınıza açılan hasar dosyasını da sorgulamak için aşağıdaki linke tıklayınız. Güneş Sigorta hasar dosya sorgulama işlemleri için aşağıda bağlantıdan siteye giriş yaptıktan sonra karşınıza aşağıda verilen ekran görüntüsü gelecektir.

Güneş Sigorta Hasar Dosya Sorgulama 1

Güneş Sigorta hasar dosya sorgulama işlemi yapmak için Güneş Sigorta online işlemler bölümünden ‘ hasar dosyası inceleme’ butonuna basmalısınız. Sizi anında aşağıdaki ekrana yönlendirecektir.

Güneş Sigorta Hasar Dosya Sorgulama 2

Güneş Sigorta hasar dosya sorgulama işlemi için bu ekrandan ‘mükellef türü’ nü belirlemelisiniz. Daha sonra ‘uyruk’ belirtmelisiniz. Ardından T.C. kimlik numarası ‘ da girilir. Ve son olarak güvenlik kodu da doğru bir şekilde girilir ve ‘giriş’ tuşuna basılır. Güneş Sigorta hasar dosya sorgulama işlemini bu işlem ile yapmış olacaksınız. Ardından hasar dosyanızı inceleyebilirsiniz.

Güneş Sigorta Hasar Dosya Sorgulama İşlemi Yapmak İçin TIKLAYINIZ!

Güneş Sigorta Online İnternet Sitesine Giriş Yapmak İçin TIKLAYINIZ!

Etiketler: , , , , , ,

Yorum Yaz