Güneş Sigorta Dosya Sorgulama | Trafik Cezası Sorgulama | Araç Plaka

Güneş Sigorta Dosya Sorgulama

Güneş Sigorta Dosya Sorgulama

Güneş Sigorta, piyasasının önder şirketlerinden biri olarak 9 bölge şube müdürlüğü, 6 finansal bölge müdürlük, 3 müdürlük temsilciliği, yaklaşık olarak 3.100’ün üzerinde satış kanalından meydana gelen profesyonel kadrosuyla sigorta sahiplerine 58 senedir uygun hizmet vermeyi amaçlamaktadır. En yeni teknolojilerle yürütülen kuruluş altyapısını ve etkili uzman profesyonel gücünü çözüm odaklı yaklaşımıyla bir araya getiren Güneş Sigorta şirketi, alıcı merkezli hizmet anlayışla hareket etmektedir.

Kurulduğu tarihten itibaren piyasanın lider projelerini imzalayan Güneş Sigorta, bütün gereksinimler doğrultusunda sigorta çözümleri ve yeniliklere uyum sağlamayı amaçlamakta ve aynı hızıyla piyasa standartlarının ve insanlar arasındaki sigorta bilincinin gelişimine ve değişimine katkıda bulunmaktadır. Güçlü finansal yapısıyla kendinizi güvende hissetmenizi sağlamaya çalışan Güneş Sigorta, en iyi bir biçimde ve çabuk hasar idaresiyle de ihtiyaçlara uygun olarak davranmayı esas alarak yoluna devam etmektedir.

Türkiye’de bugünün en büyük kamu ve hususi şirketlerinin ve bunların ihtisas ihtiyacı duyulan projelerinin de teminatı durumda olan Güneş Sigorta’nın ana hissedarları, ülkemizin en önde gelen bankalarından biri durumunda olan Vakıfbank ve aynı zamanda Fransa’nın önder sigorta şirketlerinden biri olan Groupama’dır. Aynı zamanda Güneş Sigorta ISO 9001:2008 ve ISO 10002:2004 Alıcı Şikâyetleri İdare Sistemi Belgesi’ne de sahip kuruluştur.

Aynı zamanda görüş ve öneriler doğrultusunda şirketin müşteri hizmetleri aktif bir biçimde çalışmalarını sürdürmektedir. Sigorta aksamaları, kaza veya hasar durumlarında Güneş Sigorta dosya sorgulama işlemin müşteri hizmetlerinden öğrenebilirsiniz. Aynı şekilde online olarak da Güneş Sigorta dosya sorgulama işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Size rehber olması açısından aşağıdaki işlemeleri takip ederek nasıl yapıldığı hakkında detaylı bilgiyi inceleyebilirsiniz.

Güneş Sigorta Dosya Sorgulama Nasıl Yapılır ?

Güneş Sigorta dosya sorgulama için ilk önce aşağıda verilmiş olan internet sitesi bağlantısına tıklayıp Güneş Sigorta online işlemler adlı internet sayfasına ulaşmanız gerekmektedir. Karşınızda beliren online işlemler sayfasında bizim okla gösterdiğimiz ‘Hasar Dosyası İnceleme’ kısmına tıklamanız gerekir .

Güneş Sigorta Dosya Sorgulama Adım 1

Karşınıza gelen giriş ekranında mükellef türünüzü giriş yapınız. Eğer ki gerçek bir kişi iseniz ve uyruğunuz TC ise Tc kimlik numaranızı giriş yapmanız gerekir. Farklı uyruğa sahipseniz ‘Diğer’ adlı seçime tıklayıp pasaport numaranızı giriş yapmanız gerekmektedir. Sisteme giriş yapmak için güvenlik kodunu doğru bir şekilde girmeniz gerekir. Ardından ‘Giriş’ butonuna tıklayıp giriş yapınız.

Güneş Sigorta Dosya Sorgulama Adım 2

Sisteme tüzel kişilerin giriş yapabilmesi için vergi numarasını girmeleri ve sisteme giriş yapmak için güvenlik kodunu doğru bir şekilde yazmaları gerekir. Ardından ‘Giriş’ butonuna tıklayıp giriş yapmanız gerekir. Ardından Güneş Sigorta dosya sorgulamanızı yapabilirsiniz.

Güneş Sigorta Dosya Sorgulama Adım 2

Güneş Sigorta Dosya Sorgulama TIKLAYINIZ!

Etiketler: , , , , ,

Yorum Yaz