Groupama Sigorta Hasar Sorgulama | Trafik Cezası Sorgulama | Araç Plaka

Groupama Sigorta Hasar Sorgulama

Groupama Sigorta Hasar Sorgulama

Fransa’nın en büyük müşterek sigorta şirketi olan Groupama, tarım ve sağlık sigortaları ayrıca evde bakım sigortaları da dahilinde pek çok alanda lider olan bir şirkettir.

Groupama; Fransa haricinde, Avrupa ve Asya’da , Portekiz, Yunanistan, Slovakya, İtalya, Türkiye, Macaristan, Çin, Romanya, Tunus, Vietnam ve Bulgaristan olmak üzere toplam 11 ülkede sigortacılık faaliyetleri göstermektedir. Groupama’nın 13 milyon müşterisi ve 34.000 çalışanı bulunmaktadır. Grupama, sigortacılık ve bankacılık alanlarında müşterilerinin ihtiyaç ve taleplerine göre hizmetler sunmaktadır.

Groupama sigorta güvencesi ile teminat altın alacağınız varlıklarınızın sürekli olarak korunmasını istersiniz. Groupama sigorta sizlere bu  isteği gerçekleştirmek adına fırsatlar sunmaktadır. Groupama sigorta ile güvence altına aldığınız varlıklarınızın başına bir kaza geldiği zaman Groupama ile bu kazanın hasarlarını ortadan kaldırabilirsiniz. Groupama sigorta sigortacılık kapsamında oluşturduğu poliçeler müşterilerine hizmet sunmaktadır. Bir kaza meydana geldiğinde hasarı gidermek için mutabık kalınan poliçe çerçevesinden bu yapılır. Bu amaçla aldığınız poliçenin şartlarını ve sınırlarını bilmeniz önemlidir.

Groupama ile güvence altına aldığınız varlıklarınızın kazaları sonrası oluşan hasarların ilk olarak hasar ihbarını yapmanız gerekmektedir. Bu sayede hasarınız ile kolayca ilgilenecektir.  Sizin için de hasar takibiniz ve gelişmeleri incelemek için de bir hasar dosyası oluşturulur. Bunları takip etmek için de Groupama sigorta hasar sorgulama yapılarak öğrenebilirsiniz. İşte bu yazımızda da sizlere Groupama sigorta hasar sorgulama işleminin nasıl yapılacağını adım adım anlatmaya çalışacağız.

Groupama Sigortacılık Hasar Sorgulama İşlemleri Nasıl Yapılır?

Groupama sigorta ile teminat altına aldığınız varlıklarda meydana gelen hasarları 5 iş günü içerisinde  Groupama sigorta kuruluşuna hasar ihbarı olarak bildirimde bulunmanız gerekmektedir. Ardından hasarın giderilmesi için, ya bir eksper atanır ya da görevli muayene kurum veya kuruluşlarına yönlendirilirsiniz. Daha sonra hasar dosyasının oluşturulması için sizden bazı belgeler istenir . O belgelerin tamamlanması ile de hasar dosyası oluşturulur ve bu hasar dosyasının takibi için de sizlere verilen dosya numarası kullanılır. Bu size verilen numara sayesinde  Groupama sigorta kuruluşunun resmi internet sitesi üzerinden Groupama sigorta hasar sorgulama yapabilirsiniz.  Groupama sigorta hasar sorgulama işlemine başlamak için aşağıda verilen linke tıklamanız gereklidir. Bu sayede  Groupama sigorta hasar sorgulama sayfasına yönlendirilirsiniz.

Groupama sigorta hasar sorgulama

Groupama sigorta hasar sorgulama işlemi yapmak için; ‘bireysel’ veya ‘kurumsal’ seçeneklerinden birini seçiniz. Daha sonra TC kimlik numarası girilir. Ardından size verilen poliçe veya hasar dosyası bilgilerinden dilediğinizi girebilirsiniz. En son olarak da ‘ giriş ‘ butonuna basılır. Groupama sigorta hasar sorgulama işlemini bu işlemin ardından tamamlamış olursunuz. Groupama sigorta hasar sorgulama işleminin ardından ekrana hasara ait bilgiler , gelişmeler vardır. Bu ekrandan sizlerde hasarın ne kadarlık bir kısmının ödeneceğini ve bu konuda yapılacak tüm işlemleri de bu ekrandan sorgulayıp, öğrenebilirsiniz.

Groupama Sigorta Hasar Sorgulama İşlemi Yapmak İçin TIKLAYINIZ!

 

Groupama Sigorta Online İnternet Sitesine Giriş Yapmak İçin TIKLAYINIZ!

Etiketler: , , , , , ,

Yorum Yaz