Groupama Sigorta Hasar Dosya Sorgulama | Trafik Cezası Sorgulama | Araç Plaka

Groupama Sigorta Hasar Dosya Sorgulama

Groupama Sigorta Hasar Dosya Sorgulama

Grupoma Sigorta merkezi İstanbul’da olan hayat sigortası dışındaki sigortacılık faaliyetleri (sağlık, yangın, motorlu taşıt, konut, tarım, denizcilik, havacılık, kaza, doğal afet, ulaştırma, nakliyat, para kaybı, borçlanma, mali sorumluluk, vb.) olan prestijli bir Fransız sigorta şirketidir. Bu şirket 19. yüzyılda Fransa’daki çiftçilerin kendi ihtiyaçlarını sağlamak için kurulmuştur. Groupama 2006 yılında Özelleştirme İdaresinin kararıyla satışa çıkarılan Başak Sigorta ve Başak Emeklilik şirketlerini, akabinde 2008 yılında Güven Hayat ve Güven Sigorta kuruluşlarını kendine katarak Türkiye’de faaliyete girmiştir. Aynı zamanda İzmir, Ankara, Adana, Bursa, Antalya, Samsun ve Trabzon’da bölge müdürlükleri; Lefkoşa’da ise şube müdürlüğü vardır.

Sigorta şirketleri aracınız için zorunlu araç sigortası ve kasko yapar. Bununla beraber belge ve zamandan kar sağlamak için sorgulamaları internet üzerinde gerçekleştirirler. Hemen hemen tüm sigortaladıkları şeylerin poliçelerini kendi internet sitelerinde bulundururlar. Sigortalamanın asıl mantığı kaza anında sonra sigortalanan malın bedelini ya da belli bir kısmının karşılanmasıdır. Grupoma şirketinin hizmetleri hakkında detaylı bilgi almak isteyenler kendi online sitelerini kullanabilirler. Grupoma şirketi, kendi sigortaladığı araçların bilgilerini ve tutanaklarını kendi internet sitesinde barındırmaktadır. İnternet sitesinde yapacağınız işlemlerden ücretsiz olarak yararlanabilir ve aynı zamanda sigorta detaylarını öğrenebilirsiniz. Araçlar hakkında herhangi bir kaza anından sonra, aracınız için hasar dosyası oluşturulmaktadır. Gerek sigortalanan araç gerek de sigorta şirketinin incelemesini doğrudan yapabilmesi şarttır. Grupoma Sigorta şirketinin internet sitesini incelemeniz durumunda ilgili menülerden Groupama Sigorta hasar dosya sorgulama yapabilirsiniz.

Groupama Sigorta Hasar Dosya Sorgulama Nasıl Yapılır ?

İlgili internet sitesinden Groupama Sigorta hasar dosya sorgulama işlemini yapabilmek için link yazının sonunda bulunmaktadır. Birinci adım olarak aşağıda verilen internet sitesi link bağlantısına tıklayıp siteye erişim sağlamanız gerekmektedir. İkinci adımda, karşınıza aşağıdaki gibi bir sayfa belirecektir. Ok ile gösterilen ‘Hasar Dosya Sorgulama’ kısmına tıklıyoruz .

Grupoma Hasar Dosya Sorgulama Adım 1

Groupama Sigorta hasar dosya sorgulama için üçüncü adımda karşımıza alttaki sayfa belirecektir. Oklarla belirtilen kısımlardan size hangisi uygunsa onu seçiyorsunuz.

Grupoma Hasar Dosya Sorgulama Adım 2

Bu adımda da Groupama Sigorta hasar dosya sorgulama için karşımıza çıkan sayfada TC kimlik numarası, poliçe numarası, hasar dosya yılı ve hasar dosya numarası istenmektedir. Bu bilgileri girip ‘Giriş’ butonuna tıkladıktan sonra sorgulamanız karşınızda belirecektir .

Grupoma Hasar Dosya Sorgulama Adım 4

Groupama Sigorta Hasar Dosya Sorgulama İçin TIKLAYINIZ!

Etiketler: , , , ,

Yorum Yaz