Groupama Hasar Sorgulama | Trafik Cezası Sorgulama | Araç Plaka

Groupama Hasar Sorgulama

Groupama Hasar Sorgulama

Groupama sigorta; ülkemizdeki yabancı kaynaklı sigorta şirketlerden biridir. Fransa kaynaklı Groupama sigorta Türk sermayesi ve Fransa sermayesinin birleşiminden güç alarak; ülkemizdeki mali açıdan güçlü sigorta şirketlerin en başında gelmektedir. Geniş sigorta portföyünün yanı sıra özellikle tarım ve sağlık sigortaları alanlarında üstün hizmet sağlamaktadır. Bildiğiniz gibi birçok sigorta şirketi bu alanların haricinde özellikle kasko sigortaları alanlarında uzmanlaşmış hizmet verirken; Groupama sigorta bu alanlarında yanında evde bakım sigortası gibi farklı sigorta alanlarında da hizmet sağlamaktadır. Bu sigorta alanlarının genişliği Groupama sigortayı farklı bir yere taşımaktadır. Ülke genelinde her şehirde bulunan merkezleri ve acenteleri ile kolay ulaşılabilen sigorta şirketlerinden biridir. Hem acenteler  hem de çağrı merkezlerinden ulaşabileceğiniz gibi aynı zamanda da Groupama sigorta online internet sitesinden de tüm bilgi sorma sorgulama işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Groupama sigorta güvencesi ile teminat altına aldığınız varlıklarınızın bir kazaya kurban gitmesi halinde Groupama sigorta ile yapılan poliçe dahilinde hasarın bir kısmının giderilmesine çalışılır. Bu yüzden Groupama sigorta ile yapılan poliçelerde kaza meydana geldiğinde yalnız başınıza olmadığınızı unutmayınız. Groupama sigorta farkı ile tüm hasar işlemlerinizi kolaylıkla halledebilirsiniz. Bu işlemleri çok pratik ve kolay bir şekilde halletmeniz amacıyla Groupama hasar sorgulama işlemleri yapabiliyorsunuz. Bu amaçla bu yazımızda sizlere Groupama hasar sorgulama işleminin nasıl yapılacağını adım adım anlatacağız. Bu sayede sizler de aşağıdaki yazıyı adım adım takip ederek Groupama hasar sorgulama işleminizi yürütebilirsiniz.

Groupama Hasar Sorgulama İşlemi Nasıl Yapılır?

Groupama sigorta ile teminat altına aldığınız varlıklarda meydana gelen hasarlar için 5 iş günü içerisinde Groupama sigortaya hasar ihbarında bulunmanız gereklidir. Hasar ihbarının kısa zamanda içerisinde yapılması büyük önem arz etmektedir. Aksi halde anında müdahale edilemeyen durumlarda hasar daha büyük seviyelere çıkabilir. Hasarın büyüklüğünü ve kompleks oluşuna göre hasarın incelenmesi için bir eksper atanır ya da daha basit durumlarda ise Groupama sigorta ile anlaşmalı araç veya hasta muayene kuruluşlarından birine yönlendirilirsiniz. Daha sonra hasar dosyasının yapılması için sizin de bazı belgeler vermeniz gereklidir. Bu belgelerin verilmesinden sonra bir hasar dosyası oluşturulur. Oluşturulan hasar dosyasının sizler tarafından kolay takip edilmesi için  bir dosya numarası verilir. Bu dosyası numara ile  Groupama sigortanın online internet sitesinden Groupama hasar sorgulama işlemlerini yapabilirsiniz. Groupama hasar sorgulama işlemini yapmaya başlamak için aşağıda gördüğünüz linke tıklamalısınız.  Hemen Groupama hasar sorgulama ekranına yönlendirileceksiniz.

Groupama sigorta hasar dosya sorgulama

Yukarıda gördüğünüz ekran Groupama hasar dosya sorgulama işlemini gerçekleştireceğiniz yerdir. Groupama hasar sorgulama işlemine başlarken şu adımları takip edin.

1- Groupama hasar sorgulama işlemi yapmak  ‘bireysel’ veya ‘kurumsal’ seçeneğinden ‘bireysel’ olanı seçiniz.

2-TC kimlik numaranızı giriniz

3- Poliçe veya hasar dosyası numaralarından istediğiniz birini girmelisiniz.

4- Son işlem ise ‘ giriş ‘ butonuna basmaktır.

Tüm bu işlemlerin ardından Groupama hasar sorgulama işlemini tamamlarsınız.  Groupama hasar sorgulama işlemi ile hasar dosyanızda bulunan tüm bilgileri öğrenebilirsiniz.

Groupama Sigorta Online İnternet Sitesine Giriş Yapmak İçin TIKLAYINIZ!

Groupama Hasar Sorgulama İşlemi Yapmak İçin TIKLAYINIZ!

Etiketler: , , , , , , , , , , , , ,

Yorum Yaz