Groupama Hasar Dosya Sorgulama | Trafik Cezası Sorgulama | Araç Plaka

Groupama Hasar Dosya Sorgulama

Groupama Hasar Dosya Sorgulama

İnternet üzerinden yapılan arama ve sorgulama işlemleri son yıllarda çok popüler olmaya başladı. Bu popülerlik tüm kurumların ve şirketlerin de dijital platformlardan yapılan sorgulamalara yönelmesine sebep oldu. Bu tabi bizler için iyi gelişmelerden bir tanesidir. Artık her türlü işleminizi internet üzerinden iki üç tıklama işlemi sonucunda yapabiliyorsunuz. Bir trafik cezası ödemek için saatlerce sırada beklediğiniz zamanları hatırlayın ya da bir hasar ihbarından bulunabilmek için kaybettiğini zamanları hatırlayın.Şimdiki sistemlerin kullanılabilirliği öylesine pratik öylesine kolay bir hale geldi ki artık işlemlerinizi oturduğunuz yerden yapabilme fırsatına sahipsiniz. Bu fırsatı ise sizlere sigorta şirketleri en ileri teknoloji entegre sistemleri ile sunmuş bulunmaktadırlar. Groupama Sigorta da bu şirketlerden biridir. Groupama Sigorta ülkemizde faaliyete başladığı günden itibaren müşterilerine güzel hizmet sunmaktadır. Groupama Sigorta ile teminat altına aldığınız tüm varlıklarınız bir kazaya maruz kaldığından gerekli işlemleri yaptıktan sonra süreci takip etmek için acentenin kapısını aşındırmak zorunda kalmayacaksınız. Bunun yerine yapacağınız Groupama hasar dosya sorgulama işlemleri ile süreci 7 gün 24 saat dilediğiniz yerden kolaylıkla yapabilirsiniz. Bu amaçla şimdiki yazımızda sizlere Groupama hasar dosya sorgulama işlemlerinin nasıl yapılacağını  ve Groupama hasar dosya sorgulama işlemlerinin ardından ne tür bilgiler elde edeceğinizi anlatmaya çalışacağız. Bu nedenle Groupama hasar dosya sorgulama işlemini doğru yapmak için aşağıdaki yazımızı dikkatle okuyunuz.

Groupama Sigorta Hasar Dosya Sorgulama İşlemi Nasıl Yapılır?

Groupama sigorta ile teminat altına aldığınız varlıklarda meydana gelen hasarlar için 5 iş günü içerisinde Groupama sigortaya hasar ihbarında bulunmanız gereklidir. Bu hasar ihbarı hasarın kısa zamanda ortadan kaldırılması için önemlidir. Duruma göre hasar ile ilgilenilmesi için ya bir eksper atanır ya da görevli muayene kurum veya kuruluşlarından birine gönderilirsiniz. Akabinde hasar dosyasının oluşturulması için  bazı belgeleri tamamlamanız gerekmektedir . Bu belgelerin tamamlanması ile de hasar dosyası oluşturulur ve bu hasar dosyasının takibi için de sizlere verilen dosya numarası kullanılır. Aldığınız hasar dosyası numara ile  Groupama sigortanın online internet sitesinden Groupama hasar dosya sorgulama işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Groupama hasar dosya sorgulama işlemini yapmak için verdiğimiz linke tıklayın. Ardından Groupama hasar dosya sorgulama ekranı karşınıza gelir.

Groupama sigorta hasar dosya sorgulama

Bu ekran sizin Groupama sigorta hasar dosya sorgulama işlemi yapacağınız ekrandır. Groupama hasar dosya sorgulama işlemi yapmak için resimde görülen ‘bireysel’ veya ‘kurumsal’ şıklarından birini seçin ve hemen TC kimlik numarası girin. Akabinde poliçe veya hasar dosyası numaralarından birini girin. Son işlem basamağı ise ‘ giriş ‘ butonuna basmaktır. Groupama hasar dosya sorgulama işlemini bu işlemin ardından tamamlamış olacaksınız. Groupama hasar dosya sorgulama işlemi ile hasar dosyanızda bulunan tüm bilgileri öğrenebilirsiniz.

Groupama  Online İnternet Sitesine Giriş Yapmak İçin TIKLAYINIZ!

Groupama Hasar Dosya Sorgulama İşlemi Yapmak İçin TIKLAYINIZ!

Etiketler: , , , , , , , , , , , , ,

Yorum Yaz