Groupama Dosya Sorgulama | Trafik Cezası Sorgulama | Araç Plaka

Groupama Dosya Sorgulama

Groupama Dosya Sorgulama

Groupama sigorta şirketi; Fransa’nın en büyük sigorta şirketlerinden biridir. Özellikler tarım ve sağlık sigortaları alanlarında profesyonel hizmet veren Groupama sigorta evde bakım sigortası hizmeti ile de müşterilerine farklı alanlarda hizmet portföyü sunmaktadır. Bu yüzden en çok tercih edilen sigorta şirketleri arasında yer almaktadır.  Groupama sigorta kapsamında teminat altına aldığınız varlıklarınızın meydana gelen kazalardan sonra oluşan hasarları Groupama sigorta tarafından poliçeniz kapsamında giderilmeye çalışılır. Bu yüzden hasar ihbarı yapılması önem taşımaktadır. Diyelim ki Groupama sigorta ile bir sağlık sigortası yaptırdınız. Daha sonra bir trafik kazası geçirdiniz ve ameliyat masrafları da bir hayli yüksek geldi. Bu ameliyat masraflarınız sağlık sigortası poliçeniz kapsamında büyük bir kısmı size ödenmektedir. Ayrıca isterseniz Groupama sigortanın bağlantıda bulunduğu bazı sağlık kuruluşlarından da yardım alarak daha uygun fiyatlardan tedavi masraflarınızı karşılayabilirsiniz. Groupama sigortanın bağlantılı bulunduğu tüm kurum ve kuruluşları aşağıda verilen bağlantı linkine tıklayarak ulaşabilirsiniz. Groupama sigorta ile teminat altına alınmış varlıklarınız hasar ihbarından sonra adınıza bir dosya açılır ve bu dosya sizinde takip edip sorgulayabilmeniz adına Groupama sigorta online internet sitesine yüklenir. Bu amaçla şimdiki yazımızda sizlere Groupama dosya sorgulama işleminin nasıl yapılabileceğini adım adım resimli görseller ile destekleyerek açıklamaya çalışacağız. Bu açıdan bu yazımızı takip etmeniz önem arz etmektedir.

Groupama Dosya Sorgulama İşlemi Nasıl Yapılır?

Groupama sigorta ile teminat altına aldığınız varlıklarınız bir kazaya uğradığı zaman hasar ihbarının ardından sizlerin takibini kolaylaştırmak ayrıca gerekli gelişmeler için de ulaşabilirliği sağlamak amacı ile bir hasar dosyası açılır. Bu hasar dosyası sizden istenen gerekli belgelerin de eklenmesi ile tamamlanır. Daha sonra size bir dosya numarası verilir . Bu dosya numarası sizin dilediğiniz zaman Groupama dosya sorgulama işlemi yapmanıza olanak sağlayacak olan dosya numarasıdır. Bu sayede hasar işlemleriniz ile ilgili sıkça Groupama sigortayı aramak zorunda kalmazsınız. Dilediğiniz zaman internet bulunan her yerden sizler Groupama sigorta dosya sorgulama işlemini Groupama Sigorta’nın online internet sitesinden gerçekleştirebilirsiniz.

Şimdi ilk olarak Groupama dosya sorgulama işlemini gerçekleştirmek için aşağıda bulunan linke tıklayarak sisteme giriş yapmalısınız. Ardından anında karşınıza bu aşağıda verilen ekran görüntüsü gelecektir.

Groupama sigorta dosya sorgulama

Groupama  dosya sorgulama işlemi yapmak için; verilmiş olan ‘bireysel’ veya ‘kurumsal’ seçeneklerinden sizin bağlı bulunduğunuz türü seçin. Sonra TC kimlik numarasını girin. Akabinde verilmiş olan poliçe veya hasar dosyası numaralarından birini seçip sisteme girin. Son işlem ise  ‘ giriş ‘ butonuna basmaktır. Groupama dosya sorgulama işleminin ardından ekrana hasara ait bilgiler , gelişmeler vardır. Bu ekrandan sizlerde dosyanıza bulunan tüm bilgiler ve bu bilgiler ışığında yapacağınız işlemlerin ayrıntılarını bulabilirsiniz.

Groupama Dosya Sorgulama İşlemi Yapmak İçin TIKLAYINIZ!

Groupama  Online İnternet Sitesine Giriş Yapmak İçin TIKLAYINIZ!

Etiketler: , , , , , , , , , , , , ,

Yorum Yaz