Garanti Bankası Bakiye Öğrenme | Trafik Cezası Sorgulama | Araç Plaka

Garanti Bankası Bakiye Öğrenme

Garanti Bankası Bakiye Öğrenme

Ülkemizde hizmet ve bankacılık konusunda bir çok vatandaşımızın kullanmakta olduğu Garanti bankası özel sermayeli olarak ülkemizde tercih edilen 2. banka konumundadır. Garanti bankası kuruluşu KOBİ, ticari, özel, ödeme sistemleri, bireysel ve yatırım bankacılığı gibi konularda uzmanlaşmış bir hizmet sunmaktadır. Garanti Bankası, uluslararası alanlarda da hizmet portföyünü genişletmek ve geliştirmek amacıyla başta Rusya, Hollanda ve Romanya’daki girişimleri sayesinde entegre bir finansal hizmetler grubu olarak tanınır. Müşterilerine hayat sigortası ve bireysel emeklilik, faktoring, yatırım ve portföy yönetimi, finansal kiralama gibi alanlarında da hizmet vererek büyük oranda memnuniyet kazanmaktadır. Yurtiçinde sahip olduğu 971 şube, Kıbrıs’ta 7, yurtdışında 9 şube, İngiltere/Londra, Almanya/Düsseldorf ve Çin/Şangay’da birer temsilcilik, ileri teknolojik donanıma sahip 4.504 ATM, çağrı merkezleri, internet ve sosyal, mobil bankacılık kanallarından oluşan  hizmet ve sistem ağına sahip olan Garanti; 19.700 çalışanı ile 13.9 milyondan fazla müşterisine finansal konularda hizmet vermektedir.

Birçok farklı konuda müşterilerine hizmet verdiği gibi, farklı kart seçenekleri ile de hizmet sunar. Bunlar Miles- Smiles kredi kartı, American Express Card, BonusFlaş, Paracard, Money Bonus, Flexi Card vb. gibi kart çeşitleridir. Gün içerisinde sürekli ödemeler alınıp yapıldığı için güncel bakiye çok önemlidir. Rutin olarak kullandığımız bu banka kartları ya da kredi kartlarının bakiye sorgulama işlemleri müşteri için önem teşkil etmektedir. Garanti Bankası hızlı ve kolay ulaşılabilir bir banka olma özelliğinin yanı sıra müşterilerine de başta bakiye öğrenme ve daha birçok konuda rahat ve hızlı bir hizmet sunmaktadır. Peki Garanti Bankası bakiye öğrenme hizmeti nasıl alınır?

Garanti Bankası Bakiye Öğrenme Nasıl Yapılır?

Öncelikle en kolay ve hızlı yöntemlerden biri olan cep telefonu ile Garanti Bankası bakiye öğrenme işlemini yapabilirsiniz. Garanti kurumsal cep şubesi ile istediğiniz zaman bu işlemi yapabilirsiniz. Bunun için akıllı telefonlarınızın uygulama satın alma menüsünden ‘Garanti Cepbank’ uygulamasını indirerek telefonunuza kurulumunu sağlayın. Daha sonra uygulamanın direktif ettiği şekilde gerekli bilgilerin verilmesiyle giriş yapıldıktan sonra ana menüde ‘finansal durum’ sekmesinin altında bulunan ‘güncel durum’  sekmesinden Garanti Bankası bakiye öğrenme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Garanti Bankası bakiye öğrenme işlemi için mobil bankacılığı da kullanmak seçenekler arasındadır. Anında bilgi servisi sayesinde cep telefonunuzun kısa mesaj bölümüne “bilgi” yazdıktan sonra kredi kartınızın son 4 rakamını eklemeniz gerekmektedir. Mesaj alıcısı kısmına da ‘3340’ nolu numara girildikten sonra mevcut birikmiş bonus, mevcut kullanılabilir limit, gelecek ekstre için kesim tarihi ve dönem içi harcama tutarı bilgileriniz cep telefonunuza anında iletilecektir. Fakat SMS uygulamasından yararlanmak için dikkat etmeniz gereken noktada 3340’a mesaj gönderirken numaranızın Garanti Bankası sisteminde kayıtlı olmasıdır. Diğer dikkat edilmesi gereken ise numaranız sistemde sizin adınız ile kayıtlı olmalıdır.

Kurumsal Alo Garanti Bankası bakiye öğrenme için kullanabileceğiniz 444 0 333  numarası ise bir diğer alternatiftir. 444 0 333 Alo Garanti, bakiyenizi öğrenmek, hesabınızla ilgili bilgi edinmek, taleplerinizi bildirmek ve sorularınızı yöneltmek için kullanabileceğiniz teknik servistir.

Son işlem de online internet bankacılığını kullanarak Garanti Bankası bakiye öğrenmektir. Bireysel İnternet Şubesi’ne giriş yaparak eğer ilk defa işlem yapıyorsanız veya unuttuysanız öncelikle ‘Parola Al ‘ seçeneği ile işlemlerinize başlayabilirsiniz. Çünkü bireysel şubeyi kullanabilmeniz için öncelikle size ait bir şifreniz olması gerekiyor. Daha sonra edindiğiniz şifre ile T.C kimlik numarası girilir ve internet şubesine giriş butonuna basılarak bakiye öğrenme işleminizi yapabilirsiniz.

garanti bankası bakiye öğrenme NASIL YAPILIR?

Cepbank Garanti Bankası Bakiye Öğrenme İşlemi Yapmak İçin TIKLAYINIZ!

SMS İle Garanti Bankası Bakiye Öğrenme İşlemi Yapmak İçin TIKLAYINIZ!

Online Garanti Bankası Bakiye Öğrenme İşlemi Yapmak İçin TIKLAYINIZ!

Etiketler: , , , , , , ,

Yorum Yaz