F Kasko Şikayet | Trafik Cezası Sorgulama | Araç Plaka

F Kasko Şikayet

F Kasko Şikayet

Ford ve Axa Sigorta ortaklığı ile Ford markalı araçlara özel olarak uygulanan F kasko; tüm Ford markalı araç kullananlara çeşitli yenilik ve kampanyalar ile birleştirilmiş, genişletilmiş sadece Ford araç sahiplerinin yaptırabileceği  F kasko ile hizmet vermektedir. Ford marka aracı olanlar için meydana getirilen F kasko ile kasko dahilinde bulunan araçların bakım ve onarımları Ford yetkili servislerinde yapılmaktadır. Bu amaçla Ford tarafından araç bakımında ve tamirinde konusunda uzman Ford teknikerleri tarafından yapılmaktadır. Bu sistem kullanıcılarına çok büyük kolaylık sağlamaktadır. Nedeni ise aracı içinden dışına iyi tanıyan hali hazırda üretimini yapan Ford; araçların onarımı ve bakımı sırasında, araçların asıl haline zarar vermeden yapabilmektedir. Çünkü Ford kaskosu ile F kasko kapsamında olan tüm tamir işlerinde orjinal yedek parçalar kullanarak müşterilerinin memnuniyetini kazanmaktadır. F kasko yaptıran Ford araç sahipleri şayet araçlarını satmak isterler ise ; araç değişen parçalarında bile orijinal parça kullanıldığı için diğer araçlara göre çok daha yüksek fiyattan satışı yapılacaktır.

F Kasko müşterilerine birçok avantajlar sunmaktadır. F kaskosu bulunan Forda araç sahipleri  2500 Türk lirasını geçmemek koşulu ile hasar meydana gelmiş araçların bir eksper incelemesine tabii tutmadan tamir ve bakımını Ford Yetkili Servislerinde yaptırabiliyor.
Bazı kazalarda meydana gelen hasarların büyük olması nedeniyle araçların serviste kaldığı süreler uzayabiliyor. Fakat F kasko güvencesi ile; Ford araç sahiplerinin konforundan mahrum kalmaması adına F kasko ile geçici araçlar tahsis edilmektedir. Ticari araçlarda hasar meydana gelmesi halinde ise ilk olarak Ford marka araçlara öncelik verilmektedir. Tabi bunlarında yanında AXA ve Ford’un başlattığı kampanyalar sayesinde F kasko sahipleri birçok avantaja öncelikli olarak sahip olmaktadır.

Tabi F kasko ile ilgili bazı durumlarda sıkıntılar da oluşabiliyor. Bu durumda F kasko şikayet  işlemleri ile sorun yaratan durumlara çözüm bulabilirsiniz.

F Kasko Şikayet İşlemi Nasıl Yapılır?

F kasko ile kaskolanan Ford aracınızla ilgili meydana gelen sorunlar için F kaskonun ;  Ford Direkt hattı ile alanında uzmanlaşmış personel ile iletişime geçebilirsiniz. Ek olarak aracınız serviste bulunduğu tarihlerde ‘Ford Direkt hattı’ görevlilerinin iletmiş olduğu iletişim bilgilerinden, her türlü soru, sorun, problem, şikayet , bilgi alma ve daha fazlası için  Bayi Müşteri İlişkileri Sorumluları (kısaca BMIS) bağlantıya geçebilirsiniz. Buradaki görevliler sizinle birebir ilgilenecek ve sorunlarınıza çözüm bulacaklardır.

Tüm istek ve şikayetlerinizi (444 FORD)  444 36 73 numaralı Ford Direkt hattını  365 gün, 24 saat arayarak ulaşabilirsiniz.

Bir dipnot olarak verilmek istenirse; Kıbrıs’ dan arayacak olan müşterilerin ‘Ford Direkt hattı’ numarası önüne sıfır (0) koyarak aramalıdır. Ve müşteri temsilcileri 08.30-22.00  saatleri arasında hizmet vermektedir. Bu saatlerin dışında telesekreter devreye girmektedir. Bu yüzden aldığınız hizmetten verim alamayabilirsiniz.

F Kasko Şikayet İşlemi İçin TIKLAYINIZ!

Ford Online İnternet Sitesinde Giriş Yapmak İçin TIKLAYINIZ!

Etiketler: , , , , ,

Yorum Yaz