Eureko Sigorta Hasar Dosya Sorgulama | Trafik Cezası Sorgulama | Araç Plaka

Eureko Sigorta Hasar Dosya Sorgulama

Eureko Sigorta Hasar Dosya Sorgulama

Eureko sigorta kuruluşu görev hayatına Garanti sigorta adı altında başlamıştır. Ardından Eureko adı altında hizmetlerine devam eden sigorta kuruluşu bir çok kol üzerinden kullanıcılarına hizmet vermektedir. Eureko Sigorta ayrıca mühendislik, kaza, nakliyat, yangın, hukuki koruma, tarım sigortaları ve sorumluluk, işletme, kredi sigortaları gibi ürünleri kapsamında olduğu “hayat dışı sigortalar” alanında da hizmet vermektedir. İstanbul merkezli olan Eureko Sigorta müşterilerine ülke çapında hizmet sunmaktadır. Eureko Sigorta güvencesi ile yapılan araç sigortalarında meydana gelebilecek maddi hasar oluşan kazalarda hasarın karşılanmasına olanak sağlar. Eureko Sigorta şirketi diğer sigorta şirketlerinden farklı olarak kaza meydana geldiğinde hem mağdur kişinin hem de kazaya sebep olan kişinin maddi hasarını ödemeye yönelik kaza sigortası poliçesinde belirtilen şartlar dahilinde uygun olan işlemleri yürürlüğe koymaktadır. Kaza sonrası durum değerlendirmesi ve konu ile ilgili tüm işlemlerin yürütülmesi için bir hasar dosyası oluşturmak gereklidir. Bu hasar dosyası sigorta şirketi tarafından oluşturulmaktadır. Eureko sigorta oluşturulan hasar dosyasının takibi için sorgulama hizmeti de sunmaktadır. Peki Eureko sigorta hasar dosya sorgulama nasıl yapılır?

Eureko Sigorta Hasar Dosya Sorgulama Nasıl Yapılır?

Eureko Sigorta tarafından oluşturulan hasar dosyaları müşteriler tarafından 7/24 sorgulanabilmektedir. Hasar dosyası oluşturabilmek için bazı evrakların edinilmesi gerekmektedir. Yapılan kazada oluşan hasar durumunda 5 iş gün içinde hazırlanacak olan dosyada istenen evraklar; imzalı kaza tespit tutanağı hasar araçta meydana gelmiş ise ruhsat fotokopileri, kaza anına ait fotoğraflar gibi birçok hususi belgedir. İlgili kaza için hasar dosyasının açılması adına Eureko Sigorta’ya iletilmesi gereklidir. Tüm evraklar tamamlandıktan sonra hasar dosyası oluşturulur. Oluşturulan hasar dosyası sizin de kontrolünü ve takibini yapabilmeniz adına online internet sitesine yüklenir. Bu internet sitesinden dilediğiniz zaman hasar dosyanızı sorgulayabilirsiniz. İki farklı Eureko Sigorta hasar dosya sorgulama tipi bulunmaktadır. Bunlardan ilki ‘ plaka no’ ile sorgulamadır.

eureko 1

İlk olarak yapmanız gereken hasar dosyanızın numarasını girmek olmalıdır. Ardından aracınızın plaka nosu ve plaka ili de sırasıyla girilmelidir. Son olarak dosyayı getir butonuna tıkladığınızda hemen karşınıza hasar dosyanız gelecektir.

Diğer seçenek ise kaza poliçeniz ile Eureko Sigorta hasar dosya sorgulama seçeneğidir.

eureko 2

Sırasıyla dosya no, poliçe no girilir ve dosyayı getir butonuna basılır. Bu işlemin ardından hasar dosyanıza ulaşabilir, gerekli incelemeleri ve kontrolleri yapabilirsiniz. Ayrıca Eureko Sigorta hasar dosya sorgulama işlemlerinizi Eureko Sigorta’nın 444 66 60 veya 0850 222 66 60 nolu telefonlarını arayarak da yapabilirsiniz.

Eureko Sigorta Hasar Dosya Sorgulama İçin TIKLAYINIZ!

Etiketler: , , , , ,

Yorum Yaz