Eureko Sigorta Dosya Sorgulama | Trafik Cezası Sorgulama | Araç Plaka

Eureko Sigorta Dosya Sorgulama

Eureko Sigorta Dosya Sorgulama

Ülkemizde sigortacılık hizmetlerinin her geçen gün kapsamı genişlemektedir. Kapsamı genişlemekle beraber ulaşabildikleri alanlar ve kişi sayısı da giderek artmaktadır. Şimdilerde hemen hemen tüm sigorta şirketlerinin acentelerini şehirlerimizde görmekteyiz. Bu durum da bizlerin tüm sigorta şirketlerine erişimimizi kolaylaştırarak, aralarından bize ve teminat almak istediğimiz ürüne en uygun sigorta şirketini seçmemize katkı sağlayacaktır.

Sigortacılık kısaca; çok değer verdiğiniz ve bir kaza veya hasara karşı koruma altına almak istediğiniz şeyleri sizin yerinize koruyan sistemdir. Sigorta şirketleri can ve mülk kapsamında birçok farklı alanda sigortacılık faaliyetleri yürütmektedirler. İşte bu sigorta şirketleri içinde varlığını sürdüren bir sigorta olana Eureko sigorta 2007 yılından beri tek başına tüzel kişiliğini devam ettirmekte olup o tarihten beridir sigortacılık faaliyetlerini sürdürmektedir.

Eureko sigorta ile teminat altına aldığınız değerli şeyleriniz için ödeyeceğiniz küçük teminatlar sizlere büyük avantajlar sağlayacaktır. Özellikle teminat altına aldığınız şeyin başına bir kaza geldiğinde Eureko sigorta güvencesi ile bu oluşan durumu beraber halledebilirsiniz. Eğer kaza sonucunda büyük maddi hasar meydana gelirse, sizlerin bu parayı nasıl ödeyeceğinizi kara kara düşünmenize gerek kalmadan Eureko sigorta desteği ile bu işi halledebilirsiniz.  Eureko sigorta ; sigorta poliçesinde bulunan hükümler gereğince sizin hasarınızı karşılayacaktır.

Eureko sigorta hem acenteleri ile hem müşteri hizmetleri servisi  ile sizlere hizmet sunmaktadır.  Eureko  sigorta ile ilgili tüm bilgi alma, soru sorma, şikayet, itiraz etme ve daha birçok konuda yardım almak için bu kanalları kullanabilirsiniz. Ayrıca  Eureko sigortanın online internet sitesinden yapılan hasar ve hasar dosya sorgulama işlemleri ile de işlerinizi çabucak halledebilirsiniz. Şimdiki yazımızda sizlere  Eureko sigorta dosya sorgulama işleminin nasıl yapılacağını anlatmaya çalışacağız. Bu işlemi yapabilmek için yazımızdaki adımları takip etmenizi öneririz.

Eureko Sigorta Dosya Sorgulama Nasıl Yapılır?

Eureko sigorta dosya sorgulama işlemi ile ; Eureko sigorta güvencesi ile teminat altına alınmış ve hasar meydana gelmiş ürününüzün hasar dosya takibini yapabilirsiniz. Eureko sigorta tarafından teminat altına alınan ürününüz bir hasar aldığında ilk olarak hasar ihbarının yapılması gerekmektedir. Hasar ihbarı yapıldıktan sonra eksperler konu ile ilgilenirler. Ürünü inceleyip bir hasar raporu oluştururlar. Ardından bu raporu da barındıran bilgilerin bulunduğu bir dosya oluşturulur. Bu dosya daha sonra  Eureko sigortanın online internet sitesine yüklenir. Bu sayede sizler dileğiniz zaman hasar dosyanızın sorgulamasını yapabilirsiniz.

Bu amaçla  Eureko sigorta dosya sorgulama işlemi yapmak için aşağıda verilen linke tıklayıp siteye giriş yapmalısınız. Daha sonra karşınıza aşağıda verilen ekran görüntüsü gelecektir.

Eureko Sigorta Dosya Sorgulama

Bu resimde görüldüğü üzre Eureko sigorta dosya sorgulaması için size verilmiş olan dosya numarasını sisteme girmeniz gereklidir. Ardından ‘ seçim yapınız’ bölümünde bulunan seçimlerden birini tercih etmelisiniz. İsterseniz ‘poliçe no’ isterseniz de ‘plaka no’ ile işleminizi yapabilirsiniz. Seçiminize göre girdiğiniz bilgilerin ardından ‘ dosyayı getir’ butonuna basmalısınız. Bu işlemin sonunda ekrana hasar dosyanız gelecektir. Eureko sigorta dosya sorgulama işlemi ile hasar dosyanız ile ilgili tüm bilgilere erişebilirsiniz.

 

Eureko Sigorta Dosya Sorgulama İşlemi Yapmak İçin TIKLAYINIZ!

 

Etiketler: , , , , , , , , , , , , ,

Yorum Yaz