Eureko Dosya Sorgulama | Trafik Cezası Sorgulama | Araç Plaka

Eureko Dosya Sorgulama

Eureko Dosya Sorgulama

Teknolojin faydalarından hepimiz yararlanmaktayız. Özellikle internet kullanımın kolaylaşması ve internetin dijital ortamlarda kullanımından kaynaklı pratikleşen uygulamalar çok işimize yaramaktadır. Artık adımıza kesilmiş bir trafik cezası veya vergi borcunu internetten öğrenebiliyoruz. Ayrıca bankaların tamamının internet entegre uygulamaları ile banka şubelerinden sıra beklemeden internet üzerinden bir kaç tık ile bu tür banka işlerimizi halledebiliyoruz. Haliyle bu durumu sigorta şirketleri de kendilerine özgü bir formda yorumlayarak müşterilerine ulaşmaya çalışıyorlar. Eureko sigorta da bu tür sigorta şirketlerine örnek teşkil etmektedir. Kolay erişilebilen ve kullanılabilen internet sitesi ile sizlere hizmet vermektedir. Bu internet sitesi aracılığıyla tüm bilgi sorma , sorgulama, şifre işlemlerimizi gerçekleştirebiliyoruz. En önemlisi de hasar ihbarı veya dosya sorgulama işlemlerinizi kolaylıkla yapabiliyorsunuz.

Eureko sigorta daha önceki yıllarda birkaç sigorta ile ortak sigortacılık faaliyetleri sürdürürken ; 2007 yılından itibaren tekil olarak varlığını devam ettirmektedir. Tüm sigortacılık alanların verdiği geniş yelpazedeki sigorta faaliyetleri ile müşterilerinin memnuniyetini kazanmaya çalışmaktadır. Bu amaçla Eureko  sigorta güvencesi ile teminat altına alacağınız ürünlerinizin her türlü hasar durumunda poliçeniz kapsamında Eureko sigortadan yararlanabilirsiniz.

Eureko  sigorta ile teminat altına aldığınız üründe bir hasar meydana geldiğinde ; hasar ihbarından sonra dosya oluşturma ve dosya sorgulama işlemleri ardı ardına devam eder. Bu amaçla şimdiki yazımızda sizlere Eureko dosya sorgulama işleminin nasıl yapılacağını anlatacağız.

Eureko Dosya Sorgulama Nasıl Yapılır?

Eureko dosya sorgulama işlemleri Eureko sigortanın online internet sitesinden kolaylıkla yapılabilmektedir. Eureko dosya sorgulama işleminin nasıl yapılacağını bir örnek ile açıklamaya çalışalım. Diyelim ki Eureko sigorta güvencesi ile teminat altına aldığınız arabanız, bir kazaya karıştı ve maddi hasar oluştu. İlk yapmanız gereken Eureko sigorta yetkililerine haber vermektir. Daha sonra hasarın incelenmesi ve raporlanması için bir eksper tayin edilir. Eksper hasar tespitinden sonra gerekli bilgileri alır ve sizin için oluşturulan dosyaya ekler. Aynı raporu iletişim numaranızdan size de iletir. Ardından hasarın karşılanması süreci başlar . İşte bu sürece sizi de dahil etmek ve sizin de yakın takibiniz için Eureko’nun sitesinde açılan hasar dosyası ile dosyanızı takip edebilirsiniz. Size verilen dosya numarası ile 7 gün 24 saat Eureko dosya sorgulama işlemini yapabilirsiniz.

Bu amaçla aşağıda sizlere görsel destekli şekilde Eureko dosya sorgulama işlemini anlatacağız. İlk olarak aşağıda bulunan bağlantıya tıklayınız ve siteye giriş yapınız. Ardından karşınıza aşağıda gördüğünüz ekran görüntüsü gelecektir.

Eureko Dosya Sorgulama

Bu resimde görüldüğü gibi Eureko dosya sorgulaması için size verilmiş olan dosya numarasını ilk olarak sisteme girmeniz gereklidir. Ardından ‘ seçim yapınız’ bölümünden ‘plaka numarası’ seçeneğini seçmeniz  gerekmektedir. Ardından plaka il numarasınız girmelisiniz. Araç ile ilgili özel bir detay varsa bunu yazmanız önerilir. Daha sonra dosyayı getir butonuna basarak hasar dosyanıza ulaşabilirsiniz.

Eureko Dosya Sorgulama 2

Bir diğer sorgulama seçeneği ise ‘poliçe numarası’ ile Eureko dosya sorgulamadır. Eureko dosya sorgulama işlemi yapmak için; dosya numarası ve poliçe numarası sırasıyla girilir ve dosyayı getir butonuna basılır. Bu Eureko dosya sorgulama işleminin sonunda ekrana hasar dosyanız gelecektir. Eureko dosya sorgulama işlemi ile hasar dosyanız ile ilgili tüm bilgilere erişebilirsiniz.

Eureko Dosya Sorgulama İşlemi Yapmak İçin TIKLAYINIZ!

Etiketler: , , , , , , , , , , , , ,

Yorum Yaz