Demir Sigorta Hasar Dosya Sorgulama | Trafik Cezası Sorgulama | Araç Plaka

Demir Sigorta Hasar Dosya Sorgulama

Demir Sigorta Hasar Dosya Sorgulama

Ülkemizde birçok sigorta şirketi bulunmaktadır. Yerli, yabancı, yerli veya yabancı ortaklı birçok çeşitte bulunan sigorta şirketi olduğu için hangisini seçeceğinize karar vermek iyice zorlaşmaktadır. Bu sigorta şirketleri çoğu oldukça iyi şirketler olup ülkemizdeki sigorta faaliyetleri alanında iyi hizmet vermektedirler. Bizler bu sigorta şirketlerini anlatarak sizlere bir nebze yardımcı olmaya çalışıyoruz. Sigorta şirketleri sigorta branşlarına göre sigorta poliçeleri belirler. Çoğunlukla da bütçemize en uygun olan sigorta şirketini seçmek isteriz. Bu durumda bütün sigorta şirketlerinin sigorta poliçe politikalarını araştırıp inceleyerek en uygun sigorta şirketini bulabilirsiniz. Bu sigorta şirketlerinden biri de Demir Sigortadır. Demir Sigorta A.Ş. 1989 yılında ülkemizde kurulduğunda adı Gothaer Alman Sigorta idi. Daha sonra Demirbank T.A.Ş. şirket ile 1990 yılında yapılan ortaklık ile şirketin ismi Gothaer-Demir olarak değiştirilmiştir. Demirbank T. A. Ş. 1992 yılına gelindiğinde şirketin tamamını alarak şirketin adı DEMİR SİGORTA A. Ş. değiştirilmiş ve sigortacılık faaliyetlerine bu isim ile devam etmişlerdir. 5 yıllık bir hizmetin ardından 1997 yılına gelindiğinde Demir Sigorta Cıngıllı Holdinge katılmıştır. Daha sonraları ismi  yeniden değiştirilerek Demir Finansal Grup Holding iştiraki olarak 2003 yılından itibaren hizmetlerine devam etmiştir. Şirketin misyonu Öncü, Güvenilir,Yenilikçi, ve Saygın olarak belirlenmiş ve bu ilkelere sadık bir biçimde yola devam edilmiştir. Birçok sigorta branşında hizmet veren Demir Sigorta ülkemizde bulunan acenteleri ile müşterilerine ulaşmaktadır. Bu branşlar başlıca sağlık, mühendislik, yangın, araç ve nakliyattır. Son olarak 9 Ağustos 2016 tarihinde Demir Sigorta ismi Turkland Sigorta A. Ş. olarak değişmiştir.

Demir Sigorta ile oluşturduğunuz sigorta poliçelerinizden ancak teminat altına aldırdığınız varlığın bir kaza sonucu hasar veya zarara uğraması sonucu yararlanabilirsiniz. Bu durumda sigorta şirketine haber vermeli ve en kısa zamanda sizin adınıza bir hasar dosyası oluşturulup sizinle ilgilenmelerini sağlayabilirsiniz. Bu amaçla sizlere bu yazıda Demir Sigorta hasar dosya sorgulama işlemini anlattık. Umarım bu yazıdan hareketle Demir Sigorta hasar dosya sorgulama işlemlerini kolaylıkla yapabilirsiniz.

Demir Sigorta Hasar Dosya Sorgulama İşlemi Nasıl Yapılır?

Demir Sigorta hasar dosya sorgulama işlemine başlamak için öncelikle bir hasar ihbarı yapmalısınız. Bunun için de Demir Sigorta müşteri hizmetlerini arayın. Ardından burada sizinle ilgilenen görevliye durumu anlatın. Daha sonra görevli sizden bazı bilgiler isteyecektir. Bu bilgileri verdikten sonra sizin adınıza bir hasar dosyası açılacaktır. Bu hasar dosyası ile Demir Sigorta hasar dosya sorgulama işlemini yapabilirsiniz. Demir Sigorta hasar dosya sorgulama işlemi için istenen bilgi ve evrakların ayrıntılı haline aşağıdaki linke tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Demir Sigorta hasar dosya sorgulama işlemini yapmak için aşağıdaki sizler için paylaştığımız bağlantı linkine tıklayın. Bu link sizi sorgulama sayfasına yönlendirecektir. Daha sonra aşağıda bulunan resmi göreceksiniz.

Bu resimde oklar ile belirttiğimiz yere eksperinizin verdiği ”hasar dosya numarası”nı girmelisiniz. Daha sonra sorgula butonuna basın. Bu sayede Demir Sigorta hasar dosya sorgulama işlemini tamamlamış olacaksınız. Demir Sigorta hasar dosya sorgulama işlemi ile sigortacı ile sigortalı arasındaki sigorta sözleşmesinin yazılı, yasal işlemleri takip edebilir, sigortacıyı ve sigortalıyı tanımlayıcı bilgiler, sigorta konusuna ait açıklamalar, sigorta bedeli, teminatın kapsamı, prim miktarı, sözleşmenin süresi, poliçenin düzenlenme tarihi, tarafların borç ve yükümlülükleri gibi bilgilere erişebileceksiniz.

Demir Sigorta İletişim Numarası Nedir?

Demir Sigorta İletişim Numarası (0212) 288 68 44’dır. Bu numara Demir Sigorta müşteri hizmetlerine aittir. Bu numarayı yedi gün yirmi dört saat istediğiniz zaman arayabilirsiniz. Tüm aramalarınızın ücretsiz olduğunu unutmayın.

Doğa Sigorta Anlaşmalı Servisleri ve Acenteleri Hangileridir?

Demir Sigorta bünyesinden bulunan anlaşmalı servisler ve acenteleri aşağıdaki bağlantıda sizler için paylaştık. Bağlantıya tıklayarak öğrenebilirsiniz.

Demir Sigorta Hasar Dosya Sorgulama İşlemi Yapmak İçin TIKLAYINIZ!

Demir Sigorta Online İnternet Sitesine Erişmek İçin TIKLAYINIZ!

Demir Sigorta Anlaşmalı Servisleri Öğrenmek İçin TIKLAYINIZ!

Demir Sigorta Bölge Müdürlüklerini Öğrenmek İçin TIKLAYINIZ!

Demir Sigorta Hasar Sonrası İstenen Evraklara Erişmek İçin TIKLAYINIZ!

Etiketler: , , , , , , , ,

Yorum Yaz