Aviva Sigorta Hasar Dosya Sorgulama | Trafik Cezası Sorgulama | Araç Plaka

Aviva Sigorta Hasar Dosya Sorgulama

Aviva Sigorta Hasar Dosya Sorgulama

Sigorta şirketlerinin bu yıllarda böyle bir evrilmeye doğru ilerlemesi, insanların daha kolay erişebilecekleri bir platform yaratmaları kendilerine çok katkı sağlamıştır. Bu sayede kaliteli hizmet verdiklerinden sigortalama oranı da artmıştır. 1988 yılından bu yaba ülkemizde mevcut olan tek sigorta sektörünün köklü olarak oyuncularından biri ise Aviva Sigorta A.Ş., 2015 yılı Eylül ayından bu yana hizmetini United Insurance Company – Unico Sigorta olarak devam ettirmektedir. Aviva Sigorta Türkiye’nin en prestijli sigorta faaliyeti gösteren şirketlerden birisidir. Aviva Sigorta yani şimdiki adıyla Unico Sigorta internet sitesi üzerinden kullanıcılarına özel hizmet sağlamaktadır. Bu bakımdan müşterilerine online hizmet olarak sorgulama işlemlerini ve buna benzer işlemleri kolaylıkla sağlayabilme olanağı tanımıştır.

İnsanların kaza sonrasında anlaşmalı olduğu Aviva Sigorta hasar dosyası ile ilgili bazı detayları girmeleri ve incelenmeleri gerekir. Bu sebeple vatandaşların kendi bilgilerini eksiksiz bir şekilde girmeleri gerekir. Aksi takdirde bu işlemleri yapabilme mümkün olmayacaktır. Bu işlemleri yaptıktan sonra, Aviva Sigorta tabi şimdiki adıyla Unico Sigorta anlaşmalı olduğu tamir servisleri ile birlikte sigorta prosedürlerini yerine getirmiş olur. Yerine getirmiş oldukları tamir işlemlerinin sigorta kapsamında olmasının şartı, yapılan sorgunun sonucunun bunu desteklemesi ile ilişkilidir. Bu sorgulama sayesinde siz zamandan ve belgeden tasarruf etmiş olursunuz. Eğer Aviva Sigorta müşterisi iseniz Unico Sigorta olarak işlemlerinize devam etmek zorundasınız. Aracınızı tamir işlemi yapmak için servise gitmeden önce Aviva Sigorta hasar dosya sorgulama işlemini Unico Sigorta hasar sorgulaması olarak yapmanız gerekir. Sigorta şirketinin anlaşmalı olduğu tamir servisleri formunda, il ve ilçelerdeki yetkili servislerinin adresleri ve telefonları bulunmaktadır. Bu forma bakarak ilgili Unico Sigorta yetkili servisine aracınızı en kısa zamanda ulaştırabilirsiniz .

Aviva Sigorta Hasar Dosya Sorgulama Nasıl Yapılır ?

Aviva Sigorta hasar dosya sorgulama için ilk adım olarak aşağıda verdiğimiz, işlemi yapmanız için gerekli Unico Sigorta internet sitesi linkine tıklayınız.

Tıkladıktan sonra Aviva Sigorta hasar dosya sorgulama için karşınızda aşağıdaki gibi bir sayfa belirecektir. Çıkan sayfada hasar dosya numarasını, TC kimlik numarasını veya vergi numarası, müşteri tipini girmeniz ve son olarak sorguluma butonuna tıklamanız gerekir. Tıkladıktan sonra da karşınıza ilgili sigorta bilgilerine ait ekran gelecektir. Böylelikle Aviva Sigorta hasar dosya sorgulamanızı yapmış olacaksınız.

Aviva Sigorta Hasar Dosya Sorgulama

Aviva Sigorta Hasar Dosya Sorgulama İşlemi İçin TIKLAYINIZ!

Etiketler: , , , , ,

Yorum Yaz