Araç Muayene Randevu Alma | Trafik Cezası Sorgulama | Araç Plaka

Araç Muayene Randevu Alma

Araç Muayene Randevu Alma

Ülkemizde motorlu taşıt muayene hizmetleri Tüvtürk muayene istasyonlarında gerçekleştirilir. Kişiler aracın muayene işlemlerinden sonra araçlarını rahatlıkla trafiğe sürebilirler. Motorlu taşıta ait muayene gerçekleştirmeden önce aracın plaka numarasına ait bir trafik cezası ya da vergi cezası bulunmaması şarttır. Motorlu taşıtın muayenesi yapılacağı esnada cezanız çıkarsa aracınızın muayenesini gerçekleştirmeniz olanaksızdır. İlgili aracın muayenesi gerçekleştirmeden araca ait trafik cezaları varsa ödenmesi şarttır. Eğer aracın kendi plakasına ait borç varsa araç muayene yaptırmaya gitmemeniz gerekir. Muayene yapmak için Tüvtürk istasyonlarına rezervasyon yaparak gelebilirsiniz. Aracın randevu zamanından 15 dakika erken yapacağınız istasyonda bulunmanız gerekmektedir. Şayet muayene yapılacağı zamandan muayeneye 15 dakika geç giderseniz yaptığınız rezervasyon iptal olur ve muayeneniz iptal edilir. Ülkemizde yaklaşık olarak her sene aşağı yukarı elli bin motorlu taşıtın muayene işlemleri gerçekleştiriliyor. Eğer siz de yapmak isterseniz ilk önce Tüvtürk’ün internet sitesinden araç muayene randevu alma işlemini gerçekleştirdikten sonra yapabilirsiniz. Randevu alma işlemi sırasında istediğiniz tarihi belirleyebilirsiniz.

Tüvtürk Araç Muayene Randevu Alma Nasıl Yapılır?

Öncelikle aracınızın muayene tarihinin gelip gelmediğini öğrenmeniz gerekmektedir. Sorgulama işlemi gerçekleştirdikten sonra araç muayene randevu alma işlemi yapılır. Muayeneden önde randevu alırken geçiş ihlalleri, araca ait bandrol vergi borçları, trafik cezalarının bulunması randevu işlemini gerçekleştirmeye engel değildir. Bu şekildeki problemler randevu almada sıkıntı oluşturmaz. Ancak randevu istasyonlarına gittiğiniz vakitte bir bоrcunuzun veya еksiklеrinizin bulunmaması gerekir. Araç randevu alma işlemi internet üzerinden en kolay oluşturulan randevu sistemlerinden biridir. Tüvtürk bununla ilgili kendi resmi internet sitesinden randevu hizmetini sağlamaktadır .

Elbette bir başka yoldan randevu almanız mümkün, araç muayenesi hizmetinden faydalanmak ve sorgulama ve ücretsiz Tüvtürk araç muayene randevu alma için kendi resmi iletişimi olan 0850 222 8888  numaralarını çevirerek aracınız için Tüvtürk randevu isteğinde bulunabilmeniz mümkündür. Tüvtürk şikayetleriniz için de iletişim için + 90 212 366 99 00 olan numarayı kullanabilirsiniz. Tüvtürk araç muayenesi randevu için telefonla iletişime geçerek dilerseniz randevu alabilir dilerseniz de aynı şekilde telefon yardımıyla randevunuzu iptal edebilmeniz mümkündür.

İnternet üzerinden de araç muayene randevu alma nasıl yapılıyor göstermek gerekirse aşağıda bulunan internet bağlantısına tıkladıktan sonra istenen bilgileri girerseniz randevu işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Araç Muayene Randevu Alma

Araç Muayene Randevu Alma İşlemi İçin TIKLAYINIZ!

Etiketler: , , , , , , ,

Yorum Yaz