Akbank Bakiye Sorgulama | Trafik Cezası Sorgulama | Araç Plaka

Akbank Bakiye Sorgulama

Akbank Bakiye Sorgulama

Akbank, yurt genelinde hizmet sağlayan önemli bankalardandır. Bu sebeple Akbank aracılığıyla hizmet alan hatırı sayılır insan kitlesi bulunmaktadır. Kredi konularında da hizmet sağlayan Akbank en fazla Axess kredi kartı hizmeti sağlamaktadır. Sizler de Akbank Axess kredi kartı edinmek için Akbank online internet web sayfası aracılığıyla başvuru gerçekleştirebilirsiniz. Başvurunuz ile beraber Akbank Axess kredi kartını edinebilirsiniz.

Akbank Bakiye Sorgulama İşlemi Nasıl Yapılır?

Akbank bakiye sorgulama işlemini internet sitesi kullanarak veyahut Akbank’ın kendisine ait şubelerinde bakiye detaylarını inceleme yaptırarak öğrenebilirsiniz. Bunun yanında para çekme makineleri de (ATM’lerde) bu işlem için elverişli hizmet sunar. İstediğiniz takdirde ATM’lerde de bakiyenizi sorgulayabilir ve öğrenebilirsiniz. Fakat eğer ki bu işlemlerinizi cep telefonunuz ile gerçekleştirmek istiyorsanız bunun için izlemeniz gereken yollar bulunmaktadır.

Cep telefonu ile Akbank Diret Mobil uygulamasını Google Play Store’dan indirerek ve hesap bilgileriyle bakiye sorgulama işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Aynı zamanda uygun işletim sistemi tabletler, bilgisayarlar ve akıllı telefonlarla bu uygulamayı indirebilir ve kullanabilirsiniz.

SMS İle Akbank Bakiye Sorgulama İşlemi Nasıl Yapılır ?

Hesap bakiyesi öğrenmek için SMS izleyebileceğiniz diğer bir yoldur. Bu yöntemle 4425’e yollayacağınız SMS sonrasında hesabınızı kolaylıkla inceleyebilir ve detaylarını öğrenebilirsiniz. Hesabınızdaki detayları edinebileceğiniz gibi aynı zamanda Akbank’ın sizlere sunduğu ekstra farklı hizmetlerden de bu yollar sayesinde bilgi sahibi olabilirsiniz.

Öncelikle SMS ile hesap bakiyesi detaylarınızı sorgulama işlemi için SMS yollayabilecek tablet veya cep telefonunuzdan MOBIL yazıp 4425’e gönderme işlemini yapmış olmanız gerekmektedir. Mesajınız Akbank 4425 servisine ulaştığı takdirde cep telefonunuza bir mesaj gelecektir ve o mesajda olan link Akbank Direkt Mobil uygulamasının bilgilerini içermektedir .

Size gelen mesajda linke tıkladığınız vakit Akbank Direkt Mobil aplikasyonun telefonunuza indirilme işlemi başlayacaktır. Yaptığınız bu işlem dolayısıyla 1 TL SMS bedeli kadarı telefonunuza fark yansıtılır. Bu SMS bedeli kullanmış olduğunuz operatör tarifesine göre değişiklik göstermektedir.

İnternet Şubesi İle Akbank Bakiye Sorgulama İşlemi Nasıl Yapılır ?

Akbank bakiye sorgulama işlemini online internet şubesi üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken aşağıda vermiş olduğumuz Akbank internet sitesi bağlantısına tıklayınız. İlgili bağlantıya tıkladıktan sonra detaylı olarak bilgilerinizi girmelisiniz sonrasında karşınızda hesap bakiye bilgileriniz ilgili seçeneklerde belirecektir.

7984651

Online Akbank Bakiye Sorgulama İşlemi İçin TIKLAYINIZ!

Etiketler: , , , , ,

Yorum Yaz