5664 Tramer Km Sorgulama | Trafik Cezası Sorgulama | Araç Plaka

5664 Tramer Km Sorgulama

5664 Tramer Km Sorgulama

Tramer, Türkiye deki araç ile ilgili sorgulamalarda akla ilk gelen uygulamaların başında gelmektedir. Öyle ki bir defalığına bile olsa herkes Tramer üzerinden bir sorgulama yapmış bulunmaktadır. Kullanıcılarından da büyük beğeni alan tramer sorgulamaları her geçen gün genişlettiği  araç sorgulamaları portföyü ile hizmet alanını da genişletmektedir.  Tramer eksiden sadece var online olan internet sitesi ile araç sorgulamaları hizmeti verir iken  şimdilerde sıkça kullanılan SMS uygulamaları hizmeti ile de müşterilerini daha kolay hizmet götürebilme imkanın erişmiş olmaktadır.

2. el araç piyasasının rağbet gördüğü bu yıllarda, araç satıcıları araçlarını elden çıkarmak için türlü türlü yollara başvurmaktadırlar. Bunların en başında ise araç kilometresini düşürmek gelmektedir. Çünkü bildiğiniz üzere kilometresi az araç daha pahalı fiyatlardan satılmaktadır. Araç kilometresi aracın kullanılmışlık zamanı hakkında bilgi vermektedir. Kaçak araç muayene istasyonlarında veya sanayilerde türlü türlü işlemler ile araçların kilometrelerini düşürerek yüksek fiyata elden çıkarmaya çalışmaktadırlar. Bizlerin bu tür kurnazlıklardan mağdur olmamamız amacıyla Tramer ‘in bu tür sorgulama işlemleri sayesinde gönül rahatlığı ile ararlar satın alabiliyoruz.

5664 Tramer Km sorgulama işlemleri hızlı ve çabuk olması maksadıyla telefonlarımızdan yapılabiliyor. 5664 Tramer Km sorgulama işlemi ile satın almak istediğimiz bir 2. el aracın yada kendi veya başka bir aracın kilometresini öğrenmek istiyor iseniz bu sorgulamayı yapabilirsiniz.

5664 Tramer Km Sorgulama İşlemi Nasıl Yapılır?

5664 Tramer Km sorgulama işlemleri çok pratik bir şekilde yapılmaktadır. Öyle ki gece gündüz saat fark etmeksizin, her türlü telefondan 5664 Tramer Km sorgulama işlemlerini yapabilirsiniz. Bu sayede almak istediğiniz araçtan daha emin olarak satın alma işlemini yapabilirsiniz.

5664 Tramer Km sorgulama işlemleri operatör fark etmeksizin, Vodafone, Türk Telekom ve Türkcell hatlarından yapılmaktadır. Yapacağınız tüm sorgulama işlemleri için 5 TL gibi cüzi bir işlem ücreti alınacaktır. Alacağınız hızlı ve doğru bilgiler de işin cabasıdır.

Sorgulama işlemlerinin yanı sıra araç hasar kaydı ve değişen parça kaydı gibi daha farklı birçok sorgulama işlemi yapabilirsiniz. Zaten telefonlarınızdan araç sorgulama işlemleri yapmanız için geliştirilen 5664 özel kodu tüm Tramer sorgulamalarının SMS sorgulama kodudur.

Tramer Km sorgulama işlemini nasıl yapacağınızı bir örnek üzerinden resimlerle destekleyerek anlatmaya çalışacağız.

5664 Tramer Km sorgulama işlemlerinin ilk basamağı olan telefonunuzun mesaj alıcısı kısmına ‘5664’ kodu girilir.

5664 tramer km sorgulama

Daha sonra telefonunuzun mesaj kısmına ‘DETAY’ yazılıp bir boşluk bırakınız. Ardından ‘aracın plakası’ giriniz. Kilometre bilgisinin yer aldığı mesaj ; hasar kaydı mesajı size gönderildikten sonra ikinci bir mesaj ile iletilecektir.

Tramer veri havuzunda yer alan muayene bilgileri, araç detay bilgisi sorgulama işlemi yaparak öğreniliyor. Bu amaçla araç detay bilgisi sorgulama işlemi sayesinde muayene yapıldığında kaydedilen kilometre bilgisi ve son iki muayene tarihi öğrenilir.

5664 Tramer Km Sorgulama İşlemi Yapmak İçin TIKLAYINIZ!

Etiketler: , , , ,

Yorum Yaz